czwartek, 30 listopada, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Xbox prezentuje wyjątkowe oferty na Black Friday i Cyber Week!

  Zobacz również

  Black Friday i Cyber Week wystartowały! Od dziś do 27 listopada dostępne są specjalne oferty Xbox. Przez cały tydzień na łowców promocji czekają wyjątkowe okazje na konsole, gry oraz akcesoria „zielonych”. Co zostanie objęte promocją?

  - Reklama -

  Zniżki na wybrane konsole Xbox, zestawy i akcesoria:

  • Power Your Dreams! Xbox Series X – najszybsza i najpotężniejszejsza konsola Xbox w historii, teraz w niższej cenie. Przez cały tydzień sprzęt będzie dostępny za 1999 zł! Oferta obejmuje również zestawy Xbox Series X Diablo IV i Xbox Series X Forza Horizon 5 w cenie 2099 zł.
  • Xbox Series S – najmniejsza konsola nowej generacji teraz dostępna w cenie 1199 zł! Specjalna oferta obejmuje również Starter Bundle – konsola + 3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate.
  • Kontrolery Xbox w kolorach białym i czarnym kosztują teraz 219 zł, a wielobarwne za 229 zł!

  Dodatkowo, od 23 do 30 listopada w Xbox Design Lab personalizowany grawerunek na kontrolerach Xbox Elite Series 2 będzie dostępny bez dodatkowych opłat!

  Zniżki na wybrane gry Xbox:
  Zaoszczędź do 50% na grach Xbox Game Studios, takich jak Age of Empires IV, Forza Horizon 4 i 5, Halo Infinite, Minecraft Dungeons, Minecraft Legends i Sea of Thieves.

  ŹródłoXbox
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jesienne aktywności z danymi

  Jesień na dobre rozgościła się w Polsce. Jak technologie mogą pomóc nam docenić jej walory i ciekawie spędzić ten...