sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Play wciąż straszy w Wypożyczalni

  Zobacz również

  Co prawda Halloween już za nami, ale dalej pozostajemy w iście mrocznym i upiornym klimacie­­­­. W naszej Wypożyczalni Play Now każdy miłośnik mocnych wrażeni znajdzie dla siebie odpowiednią dawkę grozy. Zobaczcie drugą część naszych propozycji na weekend: Ghostland.

  - Reklama -

  Kiedy siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści, wydaje się, że to już tylko koszmarne wspomnienie – ale to, co je czeka, będzie gorsze niż demony przeszłości…

  Wilcze stado

  Kontenerowiec przewożący najniebezpieczniejszych kryminalistów zamienia się w pływające piekło, z którego nie da się uciec. „Wilcze stado” to mrożący krew w żyłach i naszpikowany akcją horror, który ani przez moment nie zwalnia tempa i nie oszczędza niczyjej wrażliwości. W obsadzie koreańskiego filmu znaleźli się m.in. gwiazda K-popu Seon In-guk, Jung So-Min („Alchemia dusz”), Gwi-hwa Choi („Zombie Express”, „Lament”) i Gwi-hwa Choi („Piraci: Ostatni królewski skarb”). Film prezentowany był na najważniejszych festiwalach światowego kina gatunkowego: Toronto International Film Festival, Fantastic Fest, L’Étrange Festival, Sitges, San Sebastian Horror & Fantasy Film Festival oraz na polskim Splat! FilmFest.

  A na koniec nie mogłoby zabraknąć klasyka:

  Drakula

  Zdobywca Nagrody Akademii®, reżyser Francis Ford Coppola prezentuje remake klasycznej, mrożącej krew w żyłach opowieści o zabójczo pociągającym transylwańskim księciu (Gary Oldman), który podróżuje z Europy Wschodniej do XIX-wiecznego Londynu w poszukiwaniu ludzkiej miłości. Po stuleciach samotności Drakula opuszcza swój niszczejący zamek, żądny ludzkiego uczucia. Kiedy charyzmatyczny Drakula poznaje Minę (Winona Ryder), młodą kobietę, która wydaje się reinkarnacją jego utraconej miłości, rozpoczyna się romans pełen namiętności i horroru. Dzięki użyciu „iluzjonistycznych” efektów specjalnych i wielce utalentowanej obsadzie Coppola stworzył świeżą i prowokacyjną odsłonę historii, pozostając przy tym niezwykle wierny materiałowi źródłowemu.

  Więcej filmowych pozycji znajdziecie w Wypożyczalni w zakładce Halloween.

  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...