niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Całe sezony seriali Krew, Sługa Narodu i Rodzina na Maxa w Polsat Box Go

  Zobacz również

  W Polsat Box Go w całości są już dostępne drugie sezony trzech polskich produkcji, które miały premiery w ostatnim czasie: mrocznego thrillera psychologicznego „Krew”, satyry politycznej „Sługa narodu” i komedii obyczajowej „Rodzina na Maxa”. To w szczególności dobra informacja dla tych widzów, którzy preferują oglądanie historii w całości i lubią długie seanse z ulubionymi bohaterami.

  - Reklama -

  Drugi sezon serialu „Krew”

  To kontynuacja docenionej przez widzów i recenzentów kryminalnej historii o rodzinie, którą mroczne sekrety wiodą ku kolejnym tragediom. Serial jest rodzimą adaptacją irlandzkiego pierwowzoru – „Blood”, który przez „The Guardian” został okrzyknięty jednym z najmocniejszych dramatów ostatnich lat.

  W rolach głównych w drugim sezonie: Katarzyna Z. Michalska, Ireneusz Czop i Kamil Kula. Do obsady dołączyli także m.in. Maciej Musiałowski, Olaf Lubaszenko i Monika Krzywkowska. W Polsat Box Go są dostępne dwa sezony serialu.

  Drugi sezon serialu „Krew” – zwiastun

  Drugi sezon serialu „Sługa Narodu”

  To kontynuacja historii nauczyciela, który przez zbiegi okoliczności i polityczne intrygi został prezydentem i musi nauczyć się życia jako głowa państwa. Na fali popularności ukraińskiego pierwowzoru odtwórca głównej roli i aktor komediowy Wołodymyr Zełenski wygrał wybory prezydenckie w Ukrainie w 2019 roku.

  W roli głównej Marcin Hycnar, któremu towarzyszą m.in.: Kamil Kula, Krzysztof Stelmaszyk, Krzysztof Dracz, Sławomir Orzechowski, Dorota Kolak i Magdalena Popławska. W serwisie Polsat Box Go są już dostępne całe dwa sezony produkcji.

  Drugi sezon serialu „Rodzina na Maxa”

  „Rodzina na Maxa” to komedia obyczajowa – historia pełna życiowych sytuacji i barwnych postaci. W centrum jej wydarzeń są Karolina (Anna Smołowik) i Max (Nikodem Rozbicki) – para, którą połączyło uczucie, pomimo różnicy wieku. W drugim sezonie nad bohaterami szybko zgromadzą się czarne chmury.

  W rolach głównych występują: Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk, a towarzyszą im m.in.: Helena Sujecka, Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki. Serial z przymrużeniem oka porusza tematy związane z miłością i rodzicielstwem. W serwisie Polsat Box Go można oglądać już całe dwa sezony produkcji.

  Kolejne odcinki serialu „Zdrada” w Polsat Box Go

  Do serwisu trafiają także co piątek kolejne odcinki serialu „Zdrada”. To psychologiczny kryminał pełen ciemnych interesów i skomplikowanych relacji, którego osią jest historia miłosna. Produkcja jest remakiem znakomicie przyjętego przez krytyków oraz widzów holenderskiego tytułu „Overspel”.

  W rolach głównych: Anna Karczmarczyk, Dawid Ogrodnik, Paweł Małaszyński, Marieta Żukowska i Piotr Polk.

  Całe sezony seriali w pakiecie Polsat Box Go Premium

  Wszystkie tytuły są dostępne w pakiecie Premium. Poza biblioteką seriali Polsat Box Go Premium oferuje ponad 100 kanałów TV, dostęp do wybranych programów Telewizji Polsat i TV4 przed ich emisją na antenie, nowości filmowe prosto z kina, tysiące polskich i zagranicznych filmów oraz seriali, programy rozrywkowe, informacje oraz bajki. Wybrane treści można oglądać w jakości 4K.

  ŹródłoPolsat box
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...