niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  LG zaprasza deweloperów do udziału w LG webOS hackathon 2024

  Zobacz również

  Firma LG Electronics zaprasza do udziału w corocznym globalnym hackathonie webOS, który w tym roku koncentruje się na rozwiązaniach opartych na sztucznej inteligencji i usługach gamingowych. Deweloperzy z całego świata mogą zgłaszać swoje aplikacje, aby mieć szansę na wygranie nagrody pieniężnej oraz możliwości zaprezentowania się na scenie przed kierownictwem LG.

  - Reklama -

  Jako platforma internetowa z łatwym w użyciu zestawem do tworzenia oprogramowania telewizyjnego, webOS umożliwia programistom tworzenie usług i aplikacji innych firm dla milionów domów na całym świecie. Podczas tegorocznego hackathonu deweloperzy będą mieli okazję stworzyć i uruchomić swoją aplikację na telewizorach LG, docierając ze swoją ofertą bezpośrednio do konsumentów.


  Platforma webOS, która od ponad dekady zasila telewizory LG Smart TV, w tym wielokrotnie nagradzany telewizor LG OLED TV, jest uznawana za przyjazny dla użytkownika interfejs, z łatwą nawigacją i możliwością personalizacji, który zapewnia rozrywkę najwyższej jakości, jakiej oczekują od urządzeń LG. Teraz, dzięki stale rosnącemu ekosystemowi globalnych partnerów, platforma webOS ma napędzać kolejną generację innowacyjnych usług.


  Ponadto firma LG stara się oferować różnorodną gamę usług związanych z grami, stale rozwijając ekosystem webOS poprzez współpracę z liderami branży gier, aby zapewnić swoim klientom szeroki wybór opcji odpowiadających różnym preferencjom i zainteresowaniom, jednocześnie rozwijając możliwości gier na telewizorach OLED. Rosnąca oferta usług gier w chmurze i gier rodzinnych jest dostępna na telewizorach LG na rynkach globalnych.


  Zgłoszenia do hackathonu są już otwarte i zostaną zamknięte 26 lipca. Po zakończeniu procesu aplikacji uczestnicy zostaną zaproszeni na webinarium, aby dowiedzieć się więcej o API i szczegółach hackathonu. Finaliści zostaną powiadomieni do połowy września.

  Hackathon rozpocznie się wirtualnym webinarium na początku lipca. Uczestnicy będą mogli stworzyć grę lub aplikację usługową z wykorzystaniem frameworka Web lub Flutter, z możliwością zdobycia dodatkowych punktów za wykorzystanie sztucznej inteligencji. Aplikacja, scenariusz i film demonstracyjny muszą zostać przesłane do 26 sierpnia. Najlepsi deweloperzy zostaną następnie zaproszeni do Seulu, aby zaprezentować swoje pomysły przed kierownictwem LG 27 września.
  Nagrody pieniężne zostaną przyznane trzem najlepszym zwycięzcom hackathonu: 50 000 USD za trzecie miejsce, 80 000 USD za drugie i główną nagrodą w wysokości 100 000 USD za pierwsze miejsce.

  Zwycięzcy otrzymają również wsparcie techniczne prowadzące do wdrożenia ich aplikacji, a także możliwości promocji na urządzeniach po premierze. Zwycięskie aplikacje muszą zostać opublikowane w sklepie LG Content Store do końca czerwca 2025 roku.

  LG webOS Hackathon 2024 ma na celu przyciągnięcie twórców z całego świata, którzy tworzą rozwiązania lifestylowe. Firma LG jest zaangażowana w angażowanie społeczności graczy na skalę globalną, współpracując z programistami w celu dbania o talenty nowej generacji za pomocą platformy programistycznej LG – Chris Jo, starszy wiceprezes ds. platform w LG Home Entertainment Company

  ŹródłoLG
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...