niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  LG uhonorowany Volkswagen Group Award 2024

  Zobacz również

  Firma LG Electronics została uhonorowana nagrodą Volkswagen Group Award 2024 podczas gali, która odbyła się 2 lipca w Wolfsburgu w Niemczech. Firma LG została wyróżniona przez Volkswagen Group, jednego z czołowych producentów samochodów na świecie, w kategorii „Partnerstwo” za szybki rozwój, produkcję i zarządzanie łańcuchem dostaw technologii i rozwiązań mobilnych, w tym samochodowych systemów informacyjno-rozrywkowych i produktów łączności. Nagroda podkreśla zaangażowanie firmy LG w dążenie do doskonałości i wskazuje na jej rosnącą reputację w sektorze motoryzacyjnym jako zaufanego partnera i dostawcy innowacji.

  - Reklama -

  Ustanowiona w 2002 r. nagroda Volkswagen Group Award jest przyznawana corocznie w celu uhonorowania najlepszych dostawców firmy z siedzibą w Wolfsburgu. Tegoroczna nagroda została przyznana łącznie 10 dostawcom i obejmowała 10 różnych kategorii, w tym partnerstwo, zrównoważony rozwój, cyfryzację i transformację.


  Współpraca LG z Volkswagen Group obejmuje kilka lat, podczas których firma LG dostarczyła szereg zaawansowanych rozwiązań motoryzacyjnych, takich jak systemy informacyjno-rozrywkowe, wyświetlacze samochodowe, cyfrowe kokpity, technologię rozszerzonej rzeczywistości head-up display (AR HUD) oraz rozwiązania kontrolera domeny kokpitu (CDC). W 2015 r. firma LG wzięła udział w programie Fast Automotive Supply Tracks (FAST) Grupy Volkswagen, a w 2017 r. otrzymała nagrodę Technology and Innovation Award od Grupy Volkswagen za zaawansowaną technologię informacyjno-rozrywkową.

  Przeszły, obecny i przyszły sukces Grupy Volkswagen jest możliwy tylko dzięki silnym partnerom. Coroczne wręczenie nagrody Volkswagen Group Award podkreśla znaczenie, jakie przywiązujemy do ścisłej, partnerskiej współpracy z naszymi dostawcami i podkreśla szacunek, jaki się z tym wiążeDirk Große-Loheide, Członek Rozszerzonego Komitetu Wykonawczego i Członek Zarządu Marki Volkswagen odpowiedzialny za zaopatrzenie

  Jesteśmy bardzo zaszczyceni tym prestiżowym wyróżnieniem i cieszymy się na dalszą współpracę z Volkswagen Group. Firma LG jest zaangażowana w napędzanie innowacji w sektorze mobilności i ścisłą współpracę z partnerami branżowymi w celu dostarczania zróżnicowanych produktów i wyjątkowych doświadczeń klientówEun Seok-hyun, prezes LG Vehicle Component Solutions Company

  Od momentu wejścia na rynek rozwiązań mobilnych firma LG zdobyła wiele nagród od producentów samochodów za niezawodność jako dostawca oraz za jakość zaawansowanych komponentów i systemów samochodowych. W ubiegłym roku firma LG została uznana za najlepszego dostawcę w dziedzinie systemów informacyjno-rozrywkowych i telematycznych podczas 31. dorocznego konkursu GM Supplier of the Year Award. W 2020 r. firma LG została doceniona przez Grupę Mercedes-Benz za pierwszorzędną wydajność i partnerstwo oraz przez Grupę Renault za najnowocześniejsze technologie wyświetlania w pojazdach.

  ŹródłoLG
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...