niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  System webOS 2.0S dostępny na inteligentnych monitorach

  Zobacz również

  LG Electronics ogłasza rozszerzenie dostępności webOS Hub 2.0S na inteligentne monitory. Nowa wersja systemu, wprowadzona do telewizorów we wrześniu, odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na inteligentne monitory wynikające z dynamicznego rozwoju rynku i wzrostu liczby jednoosobowych gospodarstw domowych. Inteligentne telewizory, które tradycyjnie kierowane były do rodzin, teraz mają swoje odpowiedniki w inteligentnych monitorach. WebOS Hub 2.0S, z jego zaawansowanymi funkcjami i szeroką gamą treści, stanowi atrakcyjną opcję również dla mniejszych ekranów, idealnie wpisując się w potrzeby indywidualnych użytkowników.

  - Reklama -

  WebOS Hub 2.0S, nowa wersja od LG, poszerza możliwości adaptacji urządzeń, wykraczając poza granice inteligentnych telewizorów. Zapewnia on znacznie więcej opcji dla zewnętrznych marek, umożliwiając im dostosowanie doświadczeń użytkowników według ich potrzeb.


  Nowym dodatkiem na głównym ekranie interfejsu użytkownika webOS Hub 2.0S jest aplikacja Card App Home Hub & Music, zapewniająca dostęp do wielu usług za pomocą jednego kliknięcia. Dodatkowo, dzięki zintegrowanemu pulpitu nawigacyjnemu dla ekosystemu inteligentnego domu, użytkownicy mogą teraz personalizować opcje sterowania oraz monitorować stan swoich telewizorów i innych urządzeń IoT.

  WebOS Hub 2.0S został zaprojektowany, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom użytkowników, oferując wiele funkcji i kompleksowych usług. Dzięki Card App Music, użytkownicy mogą łatwo korzystać z popularnych aplikacji muzycznych takich jak Spotify lub odtwarzać muzykę z pamięci USB. Funkcja Remote PC ułatwia dostęp do zawartości niezbędnej do pracy hybrydowej, umożliwiając bezproblemowe przełączanie się między komputerem lub laptopem. Platforma wspiera także wideorozmowy i konferencje poprzez obsługę kamer USB, a także promuje aktywność fizyczną zwiększając możliwości korzystania z fitnessu w domu. WebOS 2.0S zapewnia również dostęp do usług streamingowych, takich jak Netflix i YouTube, co docenią zarówno studenci jak i profesjonaliści. Dodatkowo, kompatybilność z Apple Home i AirPlay ułatwia sterowanie akcesoriami inteligentnego domu i bezproblemowe przesyłanie strumieniowe treści z urządzeń Apple, w tym filmów, muzyki, gier i zdjęć.

  LG potwierdza wysoką jakość i wszechstronność usług, systematycznie wzmacniając swoją pozycję na rynku w ciągu ostatnich trzech lat. Firma osiągnęła to, integrując webOS Hub z produktami ponad 300 marek.
  LG, podążając ścieżką swojego dotychczasowego sukcesu, rozszerza platformę webOS Hub na szerszy zakres inteligentnych telewizorów i monitorów. To działanie umacnia pozycję firmy w branży, jednocześnie zobowiązując do zapewnienia bezproblemowego dostępu do webOS Hub na różnorodnych urządzeniach

  ŹródłoLG
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...