środa, 17 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Samsung zdobył nagrodę iF DESIGN AWARD 2024 za zewnętrzne dyski Samsung T9 i Samsung T7 Shield

  Zobacz również

  Samsung Electronics został zwycięzcą tegorocznej edycji iF DESIGN AWARD, światowej sławy nagrody w dziedzinie designu. Przenośne dyski Samsung T9 oraz Samsung T7 Shield otrzymały prestiżowe nagrody w kategorii zewnętrznych nośników pamięci SSD. Każdego roku najstarsza na świecie niezależna organizacja zajmująca się projektowaniem, iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze, organizuje iF DESIGN AWARD, nagradzając najlepsze projekty w wielu kategoriach produktowych.

  - Reklama -

  Samsung T9 zdobył uznanie 132-osobowego jury złożonego z niezależnych ekspertów z całego świata dzięki ogromnej prędkości zapisu sekwencyjnego w wysokości niemal 2000 MB/s, uniwersalności zastosowania oraz eleganckiej konstrukcji obudowy z włókna węglowego.

  Samsung T7 Shield wyróżnił się za to możliwością przetrwania w ekstremalnych warunkach zewnętrznych i odpornością na wstrząsy wewnętrzne, które zapewnia wyjątkowa obudowa powleczona elastomerem. Konkurencja była ogromna: przedsiębiorstwa nadesłały do konkursu prawie 11 000 zgłoszeń z 72 krajów w nadziei na otrzymanie znaku jakości.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...