wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  W Play na Kartę 5400 GB przez rok!

  Zobacz również

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo przypadła Wam do gustu nasza promocja w Play na Kartę, dzięki której przy korzystaniu z pakietów bez limitu możecie dodatkowo zgarnąć naprawdę pokaźne paczki darmowych GB!

  - Reklama -

  Miło mi poinformować, że zdecydowaliśmy się na kolejne powiększenie puli GB dla nowych klientów, które można otrzymać w ciągu roku – tym razem aż do 5400 GB!

  Wystarczy włączyć jeden z pakietów bez limitu: XL 5G lub UA XL 5G (w cenie 45 zł miesięcznie) i aktywować promocję „5400 GB przez rok” na przykład w aplikacji Play24 – na start możecie otrzymać aż 600 GB (500 GB po włączeniu promocji oraz 100 GB za zgodę na komunikację marketingową), a następnie otrzymacie co miesiąc 12 paczek po 400 GB jeśli płatny pakiet będzie się odnawiać.

  Mamy też super propozycję dla osób, które wybierają nasze inne pakiety:

  2700 GB przez rok
  Tyle darmowych GB mogą uzyskać osoby, które wybiorą pakiet bez limitu L lub UA L (miesięczny koszt 40 zł) i aktywują promocję. Tutaj paczki przyznawane są następująco: 300 GB na start (200 GB po włączeniu i 100 GB za zgodę na komunikację marketingową) oraz 12 paczek co miesiąc po 200 GB przy aktywnym płatnym pakiecie.

  2100 GB przez rok
  Z kolei ostatnią propozycję kierujemy do klientów, którzy aktywują pakiet bez limitu M lub UA M (35 zł miesięcznie) i włączą promocję. W tym wypadku na start otrzymać można ponownie 300 GB (200 GB po włączeniu i 100 GB za zgodę na komunikację marketingową) a później 12 paczek po 150 GB każda zakładając, że płatny pakiet będzie się odnawiać.

  Voilà! Dzięki naszym promocjom w Play na Kartę każdy może wybrać coś dla siebie.

  PS: Jeśli nie wyraziliście zgody na kontakt marketingowy przy rejestracji startera to możecie to zrobić wysyłając SMS o treści TAK pod bezpłatny numer 889.

  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...