wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Promocje tygodnia w Orange: okazyjne ceny Samsungów Galaxy A25 5G i A55 5G

  Zobacz również

  Niedawno rozpoczęła się wiosna, a u nas wystartowały nowe promocje. W tym tygodniu największą atrakcją jest zniżka na wybrane modele telefonów Samsung. Wprowadziliśmy też opaskę SOS, a w świetnych cenach dostaniecie słuchawki, głośniki, konsole do gier.

  - Reklama -

  Miłośnikom smartfonów proponujemy Samsung Galaxy A25 5G i A55 5G w tańszych cenach. To modele niedawno wprowadzone do naszej oferty. Galaxy A55 5G można kupić z rabatem 360 zł – we wszystkich planach taryfowych, a w ofercie bez abonamentu jego cena spadła o 104 zł. W przypadku Galaxy A25 5G obniżka sięgnie aż 336 zł przy zakupie wybranych planów. W ofercie bez abonamentu cena będzie niższa o 100 zł. Promocja jest limitowana czasowo. Smartfony sprawdzą się i do pracy, codziennego użytku i rozrywki.

  A jeśli chodzi o rozrywkę – zapraszam do strefy dobrych cen ze sprzętami grającymi: głośniki, słuchawki (douszne, bezprzewodowe i standardowe). Można o nich pomyśleć przyszłościowo – w kontekście nadchodzących komunii i Dnia Dziecka. Młodzież ucieszą też konsole do grania, np. wybrane modele XBOX-ów z kontrolerami – taniej nawet i o 250 zł.

  Starszym odbiorcom – głównie seniorom polecam innowacyjne opaski SOS, mające funkcje wzywania pomocy oraz zapewniające stały kontakt z bliskimi, monitorując ich zdrowie czy miejsce pobytu. Warto zajrzeć do artykułu poświęconemu temu urządzeniu.

  W ramach wiosennych porządków, warto przynieść stare telefony do salonu i odsprzedać je zyskując voucher na nowe urządzenia. Te już niedziałające można oddać do utylizacji.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...