piątek, 1 grudnia, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  PlusLab: test smartfona Huawei Ascend Y550 (wideo)

  Zobacz również

  Pod lupę w dzisiejszym PlusLabie weźmiemy kolejny smartfon z rodziny Huawei Ascend. Zapraszamy na test. Smartfon Huawei Ascend Y550 zapewnia wsparcie dla standardu łączności LTE, co oznacza, że pozwala na wysyłanie danych z prędkością do 150 Mb/s i pobieranie z prędkością do 50 Mb/s. To przekłada się na komfortowe korzystanie z internetu, pobieranie aplikacji, słuchanie muzyki i oglądanie wideo z zasobów sewisów streamingowych.

  ŹródłoPlus

  3 KOMENTARZE

  guest
  3 komentarzy
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~Woldek

  Właśnie czegoś takiego mi trzeba 🙂 Tani telefonik z obsługą LTE. Mój telefon ostatnio mi dzieciaki zalały… 🙁 Dobrze, że jakoś na dniach mi się umowa kończy i będzie można przedłużyć. Muszę się przejść do salonu plusa żeby go sobie pooglądać, albo może coś lepszego jeszcze mi w tej cenie zaoferują, zobaczymy.

  ~Gość

  Właśnie czegoś takiego mi trzeba 🙂 Tani telefonik z obsługą LTE. Mój ostatnio się utopił… Ale zbliża się przedłużenie umowy więc

  peggy

  PlusLab: test smartfona Huawei Ascend Y550
  Wygląda nieźle. Widziałam na stronie Plusa, że dają ten telefonik za śmieszne 3 zł w dobrym pakiecie, a własnie noszę się z zamiarem zmiany operatora (teraz Orange i tragiczny zasięg). Zależy mi na obsłudze LTE, może więc skuszę się na Huawei.

  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...