piątek, 1 grudnia, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Play inwestuje w Twoją edukację programowania

  Zobacz również

  42 Warsaw to pierwsza akademia programowania w Polsce będąca członkiem uznanej globalnej sieci 42. Jej innowacyjny model edukacji skupia się na rozwijaniu umiejętności programistycznych oraz kompetencji miękkich, aby móc sprostać wyzwaniom współczesnego świata. Ogromnie się cieszymy, że Play jest pierwszym strategicznym partnerem 42 Warsaw, której celem jest stworzenie warunków do nauki bez użycia tradycyjnych podręczników i klas, a także zapewnienie wsparcia w postaci mentoringu i staży ze strony partnerów z

  - Reklama -

  różnych sektorów.

  Program 42 Warsaw obejmuje dwa poziomy: podstawowy, który skupia się na programowaniu w C, algorytmach, software development, UNIX, sysadmin i architekturze sieci, oraz specjalizacje, takie jak AI, mobile i web development, cybersecurity i wiele innych. Program kończy się uzyskaniem certyfikatu francuskiego Ministerstwa Pracy, honorowanego w europejskim systemie edukacji ECTS.

  Nie ma znaczenia wiek, płeć, pochodzenie czy posiadane dyplomy – jeśli ktoś chce wejść w świat IT, 42 Warsaw zachęca do sprawdzenia swoich predyspozycji.

  Nauka w 42 Warsaw trwa średnio od 18 miesięcy do 4 lat, jej czas zależy od indywidualnego zaangażowania osób uczących się i rozplanowania procesu. Warto dodać, że 42 Warsaw otworzyło nabór w lipcu 2023 roku, zachęcając do rejestracji na platformie oraz ukończenia dwóch gier, które sprawdzają predyspozycje, a nie umiejętności z zakresu programowania. Edukacja w 42 Warsaw jest bezpłatna. Nie wymaga posiadania matury czy dyplomów. Wystarczy mieć ukończone 18 lat, motywację do nauki i pasję do programowania. Program jest otwarty zarówno dla zupełnie początkujących, jak i doświadczonych programistów.

  Program edukacyjny prowadzony jest w języku angielskim.

  Przystąp do rekrutacji i skorzystaj z bezpłatnego modelu edukacji!

  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...