sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Orange: Wracają hitowe kursy online dla seniorów i seniorek

  Zobacz również

  W ubiegłym roku to był hit i kilka tysięcy uczestników. Dlatego Orange wraca z kolejnym cyklem szkoleń online dla seniorów i seniorek. Zajęcia ruszają w poniedziałek 12 lutego o godz. 9.30 na platformie ABCSenior. Zaczynamy szkolenia „Mój pierwszy smartfon. Jak zacząć korzystać ze smartfonu i wykorzystywać jego funkcjonalności na co dzień”.

  - Reklama -

  Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób, które rozpoczynają przygodę ze smartfonem, jak i tych, które od dawna go używają. Zajęcia prowadzą trenerzy, którzy w prosty i empatyczny sposób pokazują, jak można wykorzystać różne, nawet mało znane funkcje smartfonów.

  O tym, jak przydatna jest to wiedza, niech posłuży historia p. Mieczysława, który uzyskał ratunek podczas niefortunnej przygody w lesie dzięki umiejętności udostępniania swojej lokalizacji. A nauczył się tego na naszych zajęciach. W ubiegłym roku z naszych webinarów skorzystało ponad 6,5 tys. osób.

  Uczestnicy i uczestniczki korzystają ze swoich telefonów, dzięki czemu mogą od razu przećwiczyć pokazywane funkcjonalności. W trakcie wszystkich zajęć można zadawać prowadzącym pytania na czacie. W oparciu o zapytania seniorów z poprzednich edycji do cyklu zajęć wprowadziliśmy nowe tematy.

  Zajęcia realizowane są wspólnie z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej.

  Plan zajęć
  Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godz. 09:30. Trwają ok. 60 minut.

  Organizujemy także kursy stacjonarne tych w salonach (POS), a także szkolenia wspierane przez wolontariuszy w siedzibach Orange. Z 9 takich spotkań w 2023 roku skorzystało 197 seniorów. Natomiast w 29 warsztatach w POS-ach w całej Polsce w sumie uczestniczyło 360 starszych klientów.

  OK Senior
  Od 2016 roku posiadamy certyfikat OK Senior. Nie jest przyznany raz na zawsze i podlega recertyfikacji. W ramach szczegółowego audytu sprawdzane są różne zagadnienia. Przyznany nam Certyfikat OK Senior potwierdza, że nasza obsługa, zarówno na infolinii jak i w salonach jest: – bezpieczna – spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dla Klienta 60+, – zrozumiała – jest łatwa w odbiorze dla osób starszych, – potrzebna – odpowiada na rzeczywiste potrzeby osób starszych, – przystępna – jest łatwo dostępna dla zainteresowanych.

  Certyfikat to dla nas potwierdzenie, że w Orange wypracowaliśmy dobre standardy obsługi seniorów, ale też i zobowiązanie, aby robić więcej.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...