poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Orange: Nowe smartfony HONOR 200 w atrakcyjnych zestawach

  Zobacz również

  Od dziś w ofercie Orange pojawił się HONOR 200 Lite 5G. Z okazji premiery dostaniecie go razem ze słuchawkami HONOR Earbuds X6 w prezencie. Możecie też kupić nowe, „magiczne” zestawy smartfonów z ładowarkami.

  - Reklama -

  HONOR 200 Lite 5G to nowoczesny telefon stworzony do fotografowania – z funkcjami udoskonalonego portretowania i dostępem do najszybszej sieci. Do tego dochodzą kompaktowe, bezprzewodowe słuchawki. Warto szybko podejmować decyzję, bo liczba zestawów jest ograniczona. Można je kupić zarówno w systemie ratalnym, w ofercie abonamentowej i bez niej.

  To jednak nie koniec nowości od chińskiej marki. Na naszej stronie pojawiły się zestawy HONOR-ów z ładowarką w komplecie. W takim pakiecie kupicie teraz: Magic6 Pro 5G z – umożliwiającą szybkie ładowanie ładowarką 100W oraz HONOR Magic V2 5G z ładowarką 66W. To wygodna opcja i oszczędność, bo wybierając telefon od razu otrzymuje się do niego niezbędne akcesoria, które normalnie trzeba dodatkowo dokupować.

  Kolejną nowością jest HONOR 90 smart 5G 4/128 GB, który można dostać w ofercie biznesowej, a dla klientów indywidualnych pojawi się niebawem.

  Pamiętajcie, że kupując telefon – swój poprzedni możecie przynieś do salonów Orange i odsprzedać nam, zyskując zniżkę na nowy sprzęt, lub oddać do pudełka z recyklingiem.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...