sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  LG rozszerza współpracę z Wash w zakresie komercyjnych usług pralniczych w Ameryce Północnej

  Zobacz również

  LG Electronics, lider w zakresie komercyjnych technologii pralniczych, połączyło siły z WASH, jedną z największych firm pralniczych w Stanach Zjednoczonych. Umowa o współpracy umacnia pozycję LG na szybko rozwijającym się rynku komercyjnych rozwiązań pralniczych do domów wielorodzinnych i akademików, jednocześnie oferując użytkownikom końcowym wygodę oraz wydajność dzięki energooszczędnym pralkom i suszarkom.

  - Reklama -

  WASH jest jednym z głównych dostawców usług pralniczych B2B w Stanach Zjednoczonych. Zapewnia rozwiązania pralnicze do budynków mieszkalnych w różnych stanach i zarządza nimi. Firma z siedzibą w Los Angeles, która obsługuje łącznie około 600 tysięcy maszyn pralniczych, aktywnie działa również w Kanadzie.


  Dzięki nowej umowie LG dostarczy firmie WASH i jej szerokiej bazie klientów zaawansowane pralki i suszarki komercyjne. Oferują one łatwość użytkowania, krótkie cykle i ulepszoną pielęgnację tkanin. LG i WASH zamierzają zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na pralnie publiczne w gęsto zaludnionych dzielnicach mieszkalnych i miasteczkach uniwersyteckich w całej Ameryce Północnej.


  Pralki komercyjne LG, wykorzystujące zaawansowaną technologię Inverter Direct Drive™, zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i niezawodności. Konstrukcja z bębnem bezpośrednio przymocowanym do silnika redukuje liczbę komponentów, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia usterek. Wyróżnione certyfikatem ENERGY STAR, pralki LG ograniczają zużycie energii i wody oraz są bardziej wydajne. Ich opatentowany system wyważania zmniejsza wibracje, zapewniając cichszą pracę.

  Nasze nowoczesne rozwiązania pralnicze pozwolą ulepszyć usługi WASH, zwiększając wygodę użytkowników końcowych. Będziemy nadal nawiązywać partnerstwa, które napędzają innowacje i podnoszą jakość życia ludzi. – Seung-tae Baek, wiceprezes wykonawczy i szef działu Living Solution Business w LG Home Appliance & Air Solution Company

  ŹródłoLG
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...