wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  EZVIZ nawiązuje partnerstwo z Grupą Empik: lubiane produkty smart home już dostępne do zakupu

  Zobacz również

  EZVIZ, lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań dla bezpieczeństwa domu, ogłasza rozpoczęcie współpracy z Empikiem, jednym z największych polskich sprzedawców detalicznych. W ramach współpracy produkty EZVIZ, takie jak kamery do monitoringu, inteligentne domofony czy roboty odkurzająco-mopujące, są już dostępne w wyjątkowych cenach na stronie empik.com. Oferta promocyjna obowiązuje do końca marca.

  - Reklama -


  Rozpoczęcie współpracy między EZVIZ a Grupą Empik to świetna wiadomość dla tych, którzy priorytetowo traktują dbanie o bezpieczeństwo swoich czterech kątów i chcą być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Teraz klientów Empiku dzieli zaledwie jedno kliknięcie od zakupu nie tylko nowej książki, gry czy biletu na koncert, ale również wysokiej jakości urządzeń inteligentnego domu, które dzięki dopracowanym funkcjom zapewnią im więcej czasu na ulubione rozrywki.

  W świecie, w którym bezpieczeństwo jest priorytetem, technologia staje się coraz bardziej integralną częścią życia – mówi Ewa Tokarska, managerka ds. marketingu EZVIZ w Polsce. – Współpraca z Empikiem to strategiczny krok, który pozwoli nam poinformować o naszych produktach szersze grono konsumentów i zadbać o ich bezpieczeństwo i komfort.

  Oferta produktowa od EZVIZ na empik.com obejmuje szeroki wybór urządzeń smart home, które z pewnością przydadzą się w każdym domu, takich jak zewnętrzne i wewnętrzne kamery do monitoringu, odkurzacze oraz inteligentne domofony. Do 31 marca można je dostać są w wyjątkowych, promocyjnych cenach:

  • roboty sprzątające RC3 za 399 zł oraz RC3 Plus za 999 zł;
  • roboty sprzątające 2-w-1 RE5 849 zł za RE5 Plus za 1199 zł;
  • robot sprzątający ze stacją dokującą RS2 za 2499 zł;
  • pionowy odkurzacz RH2 za 1599 zł;
  • kamery wewnętrzne H6c za 99 zł oraz H6c 2K+ za 139 zł;
  • wideodomofon HP4 za 399 zł.
  ŹródłoEZVIZ
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...