poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Aplikacja iCoyote już dostępna w Polsce: praktyczny asystent kierowcy w smartfonie i na tablecie

  Zobacz również

  Firma Coyote prezentuje w Polsce aplikację iCoyote. Bezpłatny program dla smartfonów i tabletów z systemem Android, dzięki któremu można uzyskać dostęp do informacji o ruchu drogowym i utrudnieniach aktualizowanych w czasie rzeczywistym.
  Pobranie i korzystanie z aplikacji jest bezpłatne: wymaga jedynie połączenia smartfonu lub tabletu z internetem. Wszystkie informacje i ostrzeżenia kierowca może zobaczyć na dużej mapie.

  - Reklama -

  Niemal 90% powierzchni ekranu zajmuje czytelna mapa z której można wygodnie korzystać także w trakcie jazdy.

  W aplikacji iCoyote nie ma żadnych wyświetlanych reklam, które mogłyby przysłonić widok mapy jak i menu aplikacji. Interfejs graficzny zaprojektowano tak, by ograniczyć odwracanie uwagi kierowcy od sytuacji na drodze.

  iCoyote ostrzega przed takimi zdarzeniami jak : radary, kontrole prędkości, fotoradary stacjonarne, odcinkowe i na czerwonym świetle, patrole nieoznakowane, wypadki, korki, zwężenia, złe warunki i uszkodzona nawierzchnia. Zgłaszanie radaru odbywa się tylko jednym kliknięciem, a pozostałych zdarzeń dwoma. Zastosowane technologie GPS oraz GSM pozwalają każdemu użytkownikowi odbierać oraz przekazywać całej społeczności Coyote informacje o zagrożeniach na drodze. Dodatkowym ułatwieniem jest ekran wielodotykowy oraz możliwość wyświetlania informacji w pionie lub poziomie.

  Unikalnym rozwiązaniem w iCoyote jest system wyświetlania informacji istotnych dla kierowcy. Na mapie wyświetlany jest zasięg danego zdarzenia: np fotoradaru. Kierowca śledząc swoją pozycję na mapie, może łatwo sprawdzić czy znajduje się już w strefie, o której otrzymał ostrzeżenie. iCoyote informuje również ilu użytkowników potwierdziło dane zdarzenie, a także ile czasu upłynęło od ostatniego potwierdzenia.

  Wszystkie informacje, które otrzymuje kierowca są weryfikowane. W iCoyote stosowany jest opatentowany system weryfikacji zdarzeń oraz wiarygodności użytkowników. Pozwala to na znaczne ograniczenie przekazywania błędnych zgłoszeń. Użytkownik może każde zgłoszenie potwierdzić lub odwołać w przypadku gdy jest nieaktualne, lub omyłkowo wskazane. Baza zdarzeń jest aktualizowana w czasie rzeczywistym.  Kierowca cały czas widzi ilu użytkowników systemu jest wokół niego (w mieście) lub przed nim na trasie.

  iCoyote to aplikacja z mapami Google wyświetlanymi w trybie 2D lub 3D. Kierowca może skorzystać z funkcji wyznaczenia trasy do wskazanego miejsca a następnie śledzić na bieżąco postęp w podróży. Trasę można również zaplanować z dowolnie wskazanego punktu, by wygodnie przejrzeć i zweryfikować jej przebieg przed rozpoczęciem podróży. Dodatkową funkcją ułatwiającą życie użytkownikom iCoyote jest opcja prowadzenia do samochodu.

  Aplikacja iCoyote dostępna jest do pobrania ze sklepu Google Play.

  ŹródłoCoyote System

  6 KOMENTARZE

  guest
  6 komentarzy
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~sylwek

  Przesiadłem się z Yanka i to była bardzo korzystna inwestycja, bo iCoyote jest bez zbędnych reklam. Weryfikują informacje o utrudnieniach od n=innych kierowców. Teraz się bez niej z domu nie ruszam

  ~kendzior

  bartosz
  wole yanosika, więcej zgłoszeń mimo reklam…

  ~Eukaliptus

  W Polsce już jest taka aplikacja
  nazywa się Yanosik i coraz więcej kierowców z nią jeździ. Polska, darmowa i skuteczna.

  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...