GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

GTS wprowadza usługę Unified Communications

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-07-21 15:55 - czytano: 1971 razy - dodaj komentarz
GTS wprowadza usługę Unified CommunicationsGTS Central Europe (GTS), wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań telekomunikacyjnych oraz centrum danych w Europie Środkowej i Wschodniej, wprowadził nową usługę GTS Unified Communications (UC). Umożliwia ona korzystanie z usług głosowych, wideo i czatu w ramach jednego rozwiązania. Usługa GTS Unified Communications (UC) umożliwia korzystanie z wielu narzędzi komunikacji w ramach jednej aplikacji.
REKLAMA
Dzięki niej klienci  będą mogli usprawnić działanie, zoptymalizować procesy a jednocześnie zredukować koszty prowadzenia działalności biznesowej. Aplikacja UC-One jest dostępna na komputery osobiste oraz tablety i smartfony z systemami Windows, Mac, iOS i Android. Za pomocą jednego  interfejsu, użytkownicy  mogą  korzystać z różnych narzędzi komunikacji – począwszy od komunikatora, poprzez usługi głosowe i wideo, aż do funkcji współdzielenia pulpitu – w każdym miejscu i czasie.

Menadżerowie (IT) ciągle poszukują nowych technologii pozwalających na redukcję kosztów, integrację zasobów IT i uproszczenie architektury informatycznej przedsiębiorstwa. Jednocześnie coraz więcej pracowników wykonuje swe zadania poza biurem, co wymaga lepiej zintegrowanych aplikacji, dzięki którym będą mogli oni efektywnie pracować bez względu na to z jakiego urządzenia korzystają. Aplikacja GTS UC jest kompleksowym rozwiązaniem, dzięki któremu firmy mogą łatwo udostępniać pracownikom narzędzia komunikacji najlepiej dostosowane do ich potrzeb biznesowych. Ponadto, opłaty w formie miesięcznego abonamentu, zapewniają zarówno elastyczność jak i kontrolę wydatków. Platforma GTS UC umożliwia korzystanie z wielu narzędzi komunikacji: telefonii IP, czatu wraz funkcją informowania o dostępności, komunikatora dostępnego na komputerze i urządzeniach mobilnych, rozwiązania click2dial zintegrowanego z programem Outlook, funkcji współdzielenia pulpitu oraz telekonferencji.

- To dla nas ogromna satysfakcja, że możemy odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby naszych klientów i zaoferować nową zarządzaną usługę, która łączy wszystkie narzędzia komunikacyjne w ramach jednej aplikacji – mówi Sunny Kumar, wiceprezes ds. marketingu i rozwoju w GTS. - Usługa GTS UC umożliwi przedsiębiorstwom zwiększenie produktywności i podniesienie komfortu pracy użytkowników, zapewniając jednocześnie kontrolę kosztów oraz zmniejszenie nakładów inwestycyjnych, związanych z wdrożeniem i utrzymaniem wielu systemów oraz usług.
Źródło: GTS
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: