piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Umowę z Doradcą Biznesowym zatwierdzisz certyfikowanym podpisem kwalifikowanym

  Zobacz również

  Play wdrożyło bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób korzystających z ofert firmowych, które swoje umowy podpisują z Doradcami Biznesowymi – ustalone warunki można zatwierdzić nie tylko własnoręcznym podpisem, ale i certyfikowanym podpisem kwalifikowanym. Jest jednym z pierwszych operatorów na rynku, którzy wprowadzili takie rozwiązanie dla zawierania umów. Ma ono mnóstwo zalet! Certyfikowany podpis kwalifikowany umożliwia weryfikację osoby składającej podpis w formie elektronicznej.

  - Reklama -

  Co ważne to rozwiązanie wprowadzono dwustronnie – oznacza to, że z 'eSignature’ mogą korzystać klienci, którzy posiadają taką formę identyfikacji, ale i nasi Doradcy Biznesowi, którzy pomagają im wybrać najlepszą ofertę.

  Co najważniejsze – wszystkie kroki w tym procesie od wystawiania dokumentów, przez ich podpisywanie oraz autoryzację i kończąc na przechowywaniu mają zapewnione najwyższe bezpieczeństwo dzięki naszemu dostawcy. Udostępniane do podpisu dokumenty są chronione hasłem, więc dostęp do nich mają tylko osoby bezpośrednio zaangażowane w proces. Mamy też oczywiście możliwość kwalifikowanej walidacji, czyli zapewnienia weryfikacji ważności i autentyczności certyfikatu klienta jak i Doradcy Biznesowego.

  Dzięki temu jesteśmy w stanie dla takich umów wdrożyć w pełni elektroniczny obieg tak, aby wszystkie podpisane dokumenty automatycznie trafiały do weryfikacji i archiwizacji, co pozytywnie wpływa na oszczędność papieru z myślą o środowisku.

  Na marginesie – to otwiera Doradcom Biznesowym drogę do udziału w przetargach, w których takie rozwiązanie często jest wymagane.

  Tak, certyfikowany podpis kwalifikowany jest podpisem elektronicznym, który posiada moc prawną podpisu własnoręcznego!

  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...