piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  To lato będziesz wspominać – baw się z T-Mobile Polska podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice

  Zobacz również

  Nic tak nie pozostaje w pamięci na lata, jak wspaniałe przeżycia związane z muzyką i festiwalami. Dlatego Grupa Deutsche Telekom zaprasza w ramach nowej, letniej kampanii „The Summer to Remember” na 10 tysięcy niezapomnianych wydarzeń muzycznych w całej Europie! Jednym z nich, organizowanych w Polsce, będzie festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice, który odbędzie się w dniach 20-23 czerwca. W ramach tego festiwalu stanie scena T-Mobile Electronic Beats Stage, na której usłyszymy gwiazdy światowych klubów!
  Jako wiodąca firma telekomunikacyjna Grupa Deutsche Telekom, a wraz z nią T-Mobile Polska, zachęcają młodych ludzi w całej Europie do udziału w licznych wydarzeniach muzycznych i tworzenia własnych, cennych wspomnień, które pozostaną z nimi na lata. Naszą misją jest łączenie użytkowników z całym ich światem, dlatego w ramach kampanii „The Summer to Remember” organizowanych jest mnóstwo eventów muzycznych, dzięki którym można #BARDZIEJ doświadczać różnorodnych gatunków muzycznych. Oprócz udziału w kameralnych pop-up eventach w ramach Electronic Beats, młode osoby mają również możliwość wygrania biletów na wyjątkowe takie jak: Melt (Niemcy), Rolling Loud Europe (Austia) i Lollapalooza (Niemcy). Polskę reprezentuje festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice.

  - Reklama -

  Poprzez kampanię „The Summer to Remember” chcemy łączyć młodych ludzi ze światem kulturalnych doświadczeń – wyjaśnia Ulrich Klenke, Chief Brand Officer w Deutsche Telekom. – Celem tej kampanii jest pomoc naszym cyfrowym „superużytkownikom” w tworzeniu niesamowitych wspomnień tego lata, które zapamiętają na całe życie.

  Lato warte zapamiętania – start kampanii „The Summer to Remember”
  Grupa Deutsche Telekom rozpoczęła nową, letnią kampanię „The Summer to Remember”, skierowaną do pokolenia Z, wyjątkowym wydarzeniem-niespodzianką. W nocnym sklepie, w tętniącej życiem berlińskiej dzielnicy Friedrichshain-Kreuzberg, zespół Sugababes i DJ HEARTSTRING zaprezentowali ekskluzywny remiks kultowego utworu Sugababes „Push The Button”. Remiks jest już dostępny za pośrednictwem Soundcloud (LINK).

  Baw się #BARDZIEJ na Tauron Nowa Muzyka Katowice!
  W ramach kampanii „The Summer to Remember” w Polsce na wszystkich fanów muzyki klubowej i tanecznej elektroniki czeka wyjątkowe wydarzenie, czyli Tauron Nowa Muzyka Katowice (20-23.06.2024), w ramach którego przygotowaliśmy specjalną scenę – T-Mobile Electronic Beats Stage. Wielogodzinne taneczne maratony przy muzyce najlepszych światowych didżejów co roku przyciągają tłumy festiwalowiczów spragnionych zabawy na najwyższym poziomie – tak będzie zapewne i tym razem! Tym bardziej, że na scenie zobaczymy nowe twarze: kobiecą stronę techno zaprezentują Elena Colombi oraz Milena Głowacka, a na psychodeliczny lot tam i z powrotem zaproszą pierwsi hipisi techno, czyli Pachanga Boys.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...