piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Orange: Nawigacja na wakacje w prezencie

  Zobacz również

  W czerwcowej edycji promocji dla klientów Orange na kartę mamy w prezencie usługę Nawigacja Orange na 2 miesiąc za darmo. Świetnie sprawdzi się Wam podczas wakacji.

  - Reklama -

  Usługa daje dostęp do map Polski i Europy. Nawigacja zdecydowanie pomoże szybciej i bezpieczniej dotrzeć do celu podróży. Prezent możecie odebrać w aplikacji Mój Orange zakładce Dla Ciebie. Po wybraniu na banerze przycisku „Odbieram i płacę od 3 miesiąca” zostaniecie odesłani do przygotowanego SMS-a. Jak go wyślecie to promocja zaczyna działać.

  Na 2 dni przed końcem darmowej promocji poinformujemy Was SMS-em, że niedługo wejdziecie już w okres płatny i dostaniecie pełną informację, jak z usługi zrezygnować. Jeśli zdecydujecie się korzystać z niej dalej, przejdziecie na płatną subskrypcję Polska w cenie 12,99 zł miesięcznie.

  Usługa na Europę wygaśnie Wam automatycznie po 2 darmowych miesiącach. Oczywiście możecie ją zachować i korzystać dalej z map Europy, jeśli zdecydujecie się na ich zakup za 11,99 zł miesięcznie. Promocja trwa do 30 czerwca.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...