środa, 17 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Suszarki Samsung Bespoke z tytułem Produkt Roku 2022 od Benchmark.pl

  Zobacz również

  Suszarki automatyczne Samsung Bespoke AI™ zapewniają energooszczędny, ekonomiczny i delikatny dla tkanin proces suszenia, a technologia AI sprawia, że urządzenia zarekomendują odpowiedni program suszenia na podstawie parametrów prania. Te oraz pozostałe wyjątkowe cechy urządzeń docenili głosujący w corocznym plebiscycie Benchmark.pl, w którym Suszarki Bespoke AI™ zostały nagrodzone tytułem Produkt Roku 2022.

  - Reklama -

  Produkt Roku 2022 to plebiscyt czytelników portalu Benchmark.pl na najlepsze produkty minionego roku. Podczas tegorocznej edycji w kategorii „Duże AGD” zwyciężyła suszarka Samsung Bespoke AI.

  – Produkty AGD od Samsung wykorzystują najnowocześniejsze technologie, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Tak jest również w tym przypadku. Suszarka Bespoke AI to produkt, dzięki któremu oszczędzimy nasze zasoby. A do tego ułatwimy sobie życie dzięki technologii AI i aplikacji SmartThings, z którą możemy zarządzać nie tylko suszarką, ale również innymi urządzeniami w domu. Dlatego szczególnie się cieszę się, że ten produkt został doceniony przez czytelników  – mówi Piotr Ługowski,  Dyrektor Dywizji DA, Samsung Electronics Polska sp. z o.o.

  Inteligentne suszenie, dzięki któremu oszczędzasz

  Suszarki Bespoke AI mają wiele rozwiązań, które oszczędzają czas i energię. Przede wszystkim czujniki AI automatycznie dostosują parametry suszenia, między innymi do poziomu wilgotności wsadu. Jeśli ubrania są bardzo wilgotne, urządzenie zwiększa intensywność suszenia, dzięki czemu możemy skrócić cykl suszenia nawet o 15%. Natomiast jeśli wsad jest tylko delikatnie wilgotny, urządzenie optymalizuje cykl tak, żeby zaoszczędzić nawet 10% energii. Dodatkowo – panel AI Control pozwala spersonalizować parametry suszenia ucząc się preferencji użytkownika.

  Co więcej, pralki i suszarki Samsung z panelem AI Control skomunikują się ze sobą. W jaki sposób? Po zakończonym praniu pralka wysyła informację do suszarki, która dobiera odpowiedni program suszenia. To kompleksowe rozwiązanie dla użytkowników, które także optymalizuje zużycie energii przez suszarkę.

  Ponadto, aplikacja SmartThings pozwala monitorować zużycie energii, zdalnie zarządzać urządzeniami, a także podpowie jak najlepiej zarządzać suszeniem i jego czasem.

  Doskonałe efekty w krótszym czasie  

  Użytkownicy suszarki Samsung Bespoke AI mogą również skorzystać z programu Quick Drive, który pozwala skrócić czas suszenia nawet o 35% przy zachowaniu tej samej wydajności. Temperatura wewnątrz bębna jest nieustannie monitorowana tak, aby zapewnić ochronę tkanin. Alternatywę dla tradycyjnego prania także stanowi AirWash, czyli program dzięki któremu odświeżymy ubrania jedynie przy zastosowaniu ciepłego powietrza. Technologia AirWash wykorzystuje ciepłe powietrze, aby usuwać nieprzyjemne zapachy z Twoich ubrań. Program Suszenie 35′ pozwala na wysuszenie wsadu o wadze do 1 kg w zaledwie 35 minut. Natomiast dzięki funkcji ‘Bez zagnieceń’ ubrania po wyjęciu z suszarki nie będą wymagały prasowania lub prasowanie ich będzie o wiele łatwiejsze. Nie musimy też pamiętać o niezwłocznym wyjęciu ubrań z suszarki po zakończonym cyklu. Bęben będzie obracał się jeszcze przez 180 minut, aby uniknąć powstania zagnieceń.

  Pralki i suszarki Bespoke AI to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka produktu, który oszczędzi zasoby wykorzystując najnowocześniejsze technologie, a do tego uatrakcyjnią wnętrze swoim wyjątkowym designem.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...