sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Play: Światłowód i telewizja na Black Week

  Zobacz również

  Każda osoba szukająca światłowodu i telewizji dla swojego domu powinna koniecznie sprawdzić naszą promocję! Play przygotowało ją w dwóch wariantach:

  - Reklama -

  Superszybki światłowód już od 25 zł miesięcznie!
  Jeśli potrzebujesz tylko szybkiego i stabilnego łącza to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie w kilku wariantach prędkości:

  • do 300 Mbps już od 25 zł
  • do 600 Mbps już od 35 zł
  • do 1 Gb/s już od 55 zł
  • do 5 Gb/s już od 85 zł

  Przedstawione ceny to miesięczny abonament po rabatach dla klientów Play. Do tego zapewniamy nowoczesny router PLAY BOX NET dostarczający sieć bezprzewodową w najnowszym standardzie Wi-Fi 6, krótką umowę na 12 miesięcy, do 35 kanałów telewizji Play NOW przez internet czy aktywację za jedyne 1 zł. Można także liczyć na 2 pierwsze miesiące za 0 zł!

  Chcesz też korzystać z bogatej oferty telewizji i zagwarantować sobie najlepsze wrażenia z jej użytkowania? Świetnie! Mamy dla Ciebie drugi wariant naszej promocji:

  Światłowód i telewizja
na już od 55 zł miesięcznie!
  Dzięki naszym zestawom każdy może przystosować pakiet światłowodu i telewizji do swoich potrzeb. Proponujemy poniższe kombinacje:

  • światłowód do 300 Mbps i Telewizja MAX do 165 kanałów już od 55 zł miesięcznie
  • światłowód do 600 Mbps i Telewizja MAX do 165 kanałów już od 70 zł miesięcznie
  • światłowód do 1 Gb/s i Telewizja MAX Premium do 172 kanałów już od 110 zł miesięcznie

  Przedstawione ceny to miesięczny abonament po rabatach dla klientów Play. Do tego zapewniamy nowoczesny dekoder PLAY BOX TV z obsługą 4K, HDR i Dolby Vision (lub TV BOX w przypadku oferty ze światłowodem do 300 Mbbs) oraz router PLAY BOX NET, krótką umowę na 12 miesięcy i aktywację za jedyne 1 zł. Tutaj też dwa pierwsze miesiące otrzymacie za 0 zł!

  W ramach przypomnienia – czarnopiątkowe oferty Play przygotowało także na smartfony z abonamentem oraz abonament komórkowy.

  Uwaga, uwaga – limitowane oferty są dostępne wyłącznie do poniedziałku, 27 listopada! Warto się więc pospieszyć i skorzystać z niższych cen!

  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...