sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Ponad 60proc. firm korzysta z Orange – co zyskują?

  Zobacz również

  Zbliżający się koniec roku jest zawsze czasem podsumowań. Sprawdziliśmy, jak wiele firm korzysta z usług Orange. Ponad 60% używa naszych biznesowych rozwiązań*. Zobaczcie, dlaczego przedsiębiorcy chętnie wybierają pomarańczową ofertę. Może coś z tego przyda się również Wam?

  - Reklama -

  Myślicie o założeniu swojej działalności i zastanawiacie się co będzie potrzebne? A może chcecie zmienić operatora, by zwiększyć stabilność i przyspieszyć firmowy internet oraz zoptymalizować koszty usług komórkowych? W każdej z tych sytuacji warto postawić na sprawdzonego dostawcę światłowodu i usług mobilnych, który zapewni nie tylko szybkie łącze, profesjonalne urządzenia, ale i będzie czuwał nad danymi, chroniąc je przed cyberzagrożeniami. Dlatego tak dużo firm jest w Orange. O tym, jak klienci biznesowi oceniają współpracę z nami możecie zobaczyć na stronie .

  Co oferuje Orange dla firm?

  A na czym polega usługa dla firm od Orange? Pełną ofertę znajdziecie tutaj, ale mówiąc najprościej: możecie kupić w atrakcyjnych cenach smartfony dla swoich pracowników z abonamentem komórkowym lub bez, internet mobilny, a także światłowód do biura oraz usługi i narzędzia ICT, które usprawniają pracę oraz prowadzenie firmy. Wśród nich jest CyberTarcza, która chroni sprzęty i budżet przed cyberprzestępcami i ich atakami. Z kolei Backup danych pozwala magazynować firmowe dokumenty w chmurze, by nie utracić istotnych plików, a Wsparcie IT przychodzi z pomocą techniczną – zdalnie lub na miejscu.

  Promocje dla biznesu

  Jeśli zdecydujecie się w najbliższym czasie na ofertę dla firm – na nowych użytkowników lub obecnych, czeka specjalna oferta bożonarodzeniowa. A w niej prezenty, czyli oszczędności, o łącznej wartości nawet 2450 złotych netto. W Planach Firmowych – z abonamentem komórkowym – królują zestawy telefonów. Kupując jeden smartfon, drugi można otrzymać w prezencie za złotówkę. Do tego dochodzi pakiet 300 GB extra w ofercie głosowej i internecie mobilnym.

  Dla użytkowników stacjonarnego internetu, którzy zdecydują się na opcję światłowodu z telewizją oraz telefonem biurowym w nowej lokalizacji, przygotowany jest kolejny, kosztowny upominek – tablet TCL TAB 10 Gen 2. Klienci mogą zyskać też do 6 miesięcy abonamentu za światłowód za… 0 złotych.

  Wśród promocji pojawiła się też nowość: świąteczne okazje dla firm – oferta z przecenionymi smartfonami i sprzętami. Modele w atrakcyjnych, tańszych cenach będą zmieniać się co 4 tygodnie. Wśród pierwszych gwiazdkowych hitów tej akcji dostępne są urządzenia: Xiaomi Redmi 12C 4/128 GB, Samsung Galaxy Watch6 Classic 43 mm eSIM, Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB, Samsung Galaxy S22 5G 8/256 GB, iPhone 15 128 GB 5G, Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8/512 GB.

  Czarny tydzień obniżek

  A zanim zaświeci gwiazdka – już teraz trwa oferta Black Weeks, czyli okazje w związku z Black Friday i Cyber Monday. W Planach Firmowych – z abonamentem dostępne są przecenione urządzenia – smartfony, smartwatche taniej o ponad 1000 złotych. Równie atrakcyjne okazje znajdziecie w opcji bez abonamentu, w ratach 0% i z fakturą. Dobrze pomyśleć już o prezentach – tych dla swoich pracowników także.

  I warto nowy rok rozpocząć z nowymi planami dla swojej firmy i ze spokojną głową, że nasza marka jest w dobrych rękach.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...