sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Oferty tygodnia: premiera routera TCL i zniżki

  Zobacz również

  W tym tygodniu Orange prowadza nowość: router TCL LINKHUB HH132. Możecie też skorzystać ze zniżek na Sony Xperię i kupić okazyjnie smartwatche Samsunga.

  - Reklama -

  Operator Orange zebrał dla Nas najciekawsze promocje, nowe sprzęty i okazje z ostatnich dni, z których warto korzystać.

  Świeżynka – router TCL LINKHUB
  Jeśli potrzebujecie internetu do domu czy firmy polecam nowy router TCL LINKHUB HH132 cat 12/13. To urządzenie z Wi-Fi 6, który agreguje 3 pasma internetowe, zapewniając szybkie i niezawodne połączenie. Router obsługuje nawet 64 urządzenia, a dzięki szybkiemu transferowi danych – w standardzie 4G LTE kategorii 12/13 – umożliwia osiągnięcie prędkości pobierania do 600 Mb/s i wysyłania danych do 150 Mb/s. Urządzenie charakteryzuje się odświeżonym designem obudowy. TCL LINKHUB HH132 udostępniamy do sprzedaży z abonamentem oraz bez.

  Tańsze sprzęty w ofercie
  Szukających zniżek i promocji zwracamy uwagę na przeceny smartfonów Sony Xperia. Szczególnie modelu Xperia 5 V 5G 128 GB – dostępnego taniej o 720 zł w wybranych planach abonamentowych.

  Polecamy także Samsunga Galaxy Watch6 Classic 47 mm eSIM. Kupując go skorzystacie z obniżonej ceny, dostaniecie 500 zł zwrotu od Samsung (do 11 lutego) i 300 zł w ramach odkupu realizowanego w salonach Orange (do 28 lutego).

  2000 Xperia5V

  Pamiętajcie też, że od 1 lutego możecie korzystać z walentynkowej oferty i kupować taniej sprzęty w pakietach oraz duetach. Warto pomyśleć o prezentach dla tych, których kochamy.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...