niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Nowy monitor gamingowy BenQ MOBIUZ EX321UX IPS 4K Mini LED

  Zobacz również

  BenQ, znany i ceniony na świecie producent cyfrowych urządzeń lifestylowych i pionier technologii profesjonalnych wyświetlaczy, rewolucjonizuje gry konsolowe wprowadzając na rynek nową generację monitorów gamingowych MOBIUZ. Jej pierwszym przedstawicielem jest nowy EX321UX, monitor zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niespotykanego dotąd poziomu szczegółowości i jakości obrazu w grach, co czyni go najlepszym wyborem dla gier konsolowych najwyższej klasy AAA.

  - Reklama -


  Odsłonięcie tego, co niewidoczne” to cel, jaki chce osiągnąć MOBIUZ – powiedział Conway Lee, prezes BenQ Corporation. – Zapraszamy graczy, aby wyruszyli z nami w nieznane i mieli odwagę, aby stawić czoła wszelkim wyzwaniom. MOBIUZ jest z Wami, krocząc na czele wyprawy ku przyszłości.


  Najważniejszym elementem przełomowej wydajności EX321UX jest całkowicie nowy silnik PixSoul Engine firmy BenQ. Technologia ta wykorzystuje stworzoną przez BenQ bazę kolorów występujących w grach, do tworzenia trybów kolorów zorientowanych na konkretną grę i wykorzystuje sztuczną inteligencję do adaptacyjnego dostrajania jasności i kontrastu obrazu w czasie rzeczywistym. Rezultatem są niezrównane wrażenia wizualne dostosowane do potrzeb graczy.

  EX321UX jest wyposażony w najnowszy panel Mini LED, oferujący szczytową jasność 1000 nitów dla trybu HDR1000. Charakteryzuje się hiperrealistycznym spektrum kontrastu, które zapewniają 1152 strefy niezależnej regulacji jasności i 99% pokrycia gamy kolorów P3 i Adobe RGB. Zapewnia to żywe, realistyczne kolory i niesamowitą szczegółowość każdej sceny.


  Oprócz uczty wizualnej, nowa seria MOBIUZ posiada również pierwszy wbudowany eARC (Enhanced Audio Return Channel) firmy BenQ dla maksymalnie 7.1 kanałów dźwięku przestrzennego, zapewniając niezrównane efekty audiowizualne. Dzięki Color Shuttle, platformie udostępniania profili firmy BenQ z autoryzowanymi ustawieniami wstępnymi przygotowanymi dla popularnych gier, a także funkcji KVM (keyboard/video/mouse) i mapowaniu scenariuszy, każdy monitor MOBIUZ może wygodnie obsługiwać wiele konsol, komputerów PC i urządzeń źródłowych.


  Monitory do gier MOBIUZ nowej generacji na nowo definiują wrażenia z gier konsolowych dzięki oszałamiająco szczegółowej grafice, wciągającemu dźwiękowi i komfortowej rozgrywce, korzystającej z kompleksowej ergonomii i technologii Eye-Care.


  EX321UX spodziewany jest w Europie pod koniec lipca br. Dostępność i cena w Polsce nie są jeszcze znane.

  ŹródłoBenQ
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...