Nie będzie superregulatora

Zobacz również

Komisja Europejska nie zamierza tworzyć super-regulatora rynku telekomunikacyjnego. Woli stworzyć system, w którym wykorzysta regulatorów tego rynku w poszczególnych krajach UE – pisze Puls Biznesu.

- Reklama -

Komisja zaproponowała zmianę systemu współpracy regulatorów poszczególnych rynków, która ma zwiększyć jej efektywność, więc nie mamy do czynienia z super-regulatorem – powiedziała rzeczniczka komisarz ds. telekomunikacji Viviane Reding.

ŹródłoPuls Biznesu
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Czy YOLO umarło? Jak pokolenie Z naprawdę zarządza pieniędzmi

Jeszcze kilka lat temu internet był pełen porad w stylu: „kup bilet”, „jedź w podróż”, „nie odkładaj życia na...