poniedziałek, 27 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  myPhone 1070 CHIARO w sieci PLAY

  Zobacz również

  myPhone 1070 CHIARO – najbardziej popularny model z serii myPhone Simple Life trafia właśnie na półki w salonach sieci PLAY. Teraz duże klawisze, proste menu i czytelny ekran telefonu dostępne będą już za 1 zł, przy zakupie urządzenia z abonamentem PLAY Mixtura 30/30.

  - Reklama -

  myPhone 1070 CHIARO jest sztandarowym modelem serii telefonów myPhone Simple Life – urządzeń o prostej funkcjonalności, przyjaznych dla użytkownika, zaprojektowanych z myślą o odbiorcach oczekujących od telefonu sprawnej obsługi przede wszystkim podstawowych funkcji, takich jak rozmowy, czy wiadomości SMS. W dzisiejszych czasach ich sprawna obsługa, w natłoku setek nowych, często bardzo zaawansowanych funkcji nie jest już tak oczywista jak kiedyś.

  Model 1070 CHIARO oprócz głównych atrybutów modeli z tej serii, takich jak intuicyjne menu, duże klawisze, czy czytelny ekran, posiada przycisk SOS pozwalający na wezwanie pomocy w sytuacji krytycznej. Wbudowane radio FM, latarka diodowa, czy blokada klawiatury włączane są po prostu za pomocą odpowiednich suwaków z boku obudowy, dzięki temu nie wymagają użycia karkołomnych kombinacji kilku klawiszy. Telefon  umożliwia zdefiniowanie do 10 numerów szybkiego wybierania, przypisanych do wybranych klawiszy.

  myPhone 1070 CHIARO od ponad roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski, zwłaszcza wśród seniorów. Obecnie dostępny jest w dziesięciu krajach Europy, znajduje się też w ofercie kilkunastu operatorów. Model ten otrzymał na ubiegłorocznych targach CeBIT nagrodę Gold Design Award 2010.

  Telefon myPhone 1070 CHIARO dostępny jest w cenie 1 zł, przy zakupie z abonamentem PLAY Mixtura 30/30. Objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta, w tym 24-miesięczną w systemie door-to-door.

  ŹródłomyPhone

  12 KOMENTARZE

  guest
  12 komentarzy
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~tomasz

  pytanie
  dlaczego akurat myPhone?

  ~adix

  tania oferta
  w miarę tani Play oferuje w miare taniego myphona – ciekawa oferta z tego powstała…

  ~alan

  dobry ruch play
  uważam to za bardzo dobry ruch Playa, gdyz elefony myPhone sa coraz bardziej porzdane ze względu na woją funkcjonalnośc i długa gwarancję. Nie chodzi mi tutaj o takie porządanie jak iPhone nowy, bo jest to inny segmen zupełnie, ale z miesiąca na miesiąc rozkręca się popyt…

  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...