piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Klasyki polskiego kina w CANAL+ online

  Zobacz również

  Bogatą ofertę serwisu CANAL+ online wzbogaciły właśnie kolejne tytuły – klasyki rodzimego kina z biblioteki Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Fani polskiej kinematografii będą mogli obejrzeć m.in. kultową SEKSMISJĘ, obsypaną nagrodami trylogię Krzysztofa Kieślowskiego TRZY KOLORY, filmowy portret Nikifora Krynickiego z wybitną rolą Krystyny Feldman MÓJ NIKIFOR czy nagrodzonego w Cannes CZŁOWIEKA Z MARMURU. Komedie, które wszyscy znają i kochają, filmowe interpretacje lektur, mocne klasyki – to wszystko w CANAL+ online.

  - Reklama -

  Filmy młodości naszej, naszych rodziców i dziadków. W założonej w 1949 roku, jako ośrodek produkcji filmów dokumentalnych i Polskiej Kroniki Filmowej, Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych przez ponad 70 lat powstawały największe działa najważniejszych polskich filmowców. Obrazy Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Zanussiego, Jerzego Antczaka, Krzysztofa Kieślowskiego i Jerzego Hoffmana. Filmy-ikony doceniane i nagradzane na najważniejszych światowych festiwalach: uhonorowany dwiema nagrodami specjalnymi na MFF w San Sebastián KRÓTKI FILM O MIŁOŚCI, nagrodzony Feniksem Europejskiej Akademii Filmowej KRÓTKI FILM O ZABIJANIU, nominowane do Złotych Globów w trzech kategoriach i nagrodzone sześcioma statuetkami na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji TRZY KOLORY: NIEBIESKI czy polscy kandydaci do Oscara® mistrza Andrzeja Wajdy — PANNY Z WILKA, CZŁOWIEK Z ŻELAZA i ZIEMIA OBIECANA.


  Biblioteka WFDiF to także ikoniczne komedie, które bawiły i wciąż bawią kolejne pokolenia Polaków. Od najsłynniejszej polskiej satyry na słusznie minioną epokę MIŚ, przez KINGSAJZ i SEKSMISJĘ z popisowymi kreacjami Jerzego Stuhra, dwie odsłony VABANK Juliusza Machulskiego z plejadą polskich gwiazd, po kultowe produkcje z początku drugiego tysiąclecia – CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ i DZIEŃ ŚWIRA z fantastycznym Markiem Kondratem. Nie można również nie wspomnieć o legendarnych ekranizacjach polskich epopei narodowych, w sam raz dla tych, którzy czują na karku oddech zbliżającej się matury – nominowanego do Oscara® i Złotej Palmy FARAONA Jerzego Kawalerowicza, przeniesionych na ekran przez Aleksandra Forda KRZYŻAKÓW, którzy w 1960 roku walczyli w Wenecji o Złotego Lwa, dramacie NOCE I DNIE Jerzego Antczaka uhonorowanym Srebrnym Niedźwiedziem i nominowanym do Oscara® czy LALCE Wojciecha Hasa, w której w Izabelę Łęcką wcieliła się zjawiskowa Beata Tyszkiewicz.

  Wśród produkcji, które zasilały ofertę CANAL+ online nie zabrakło także klasyków polskiego kina sensacyjnego, jak PSY Władysława Pasikowskiego, po których Bogusław Linda zapisał się na zawsze w rodzimym kinie jako Franz Maurer, dramatu psychologicznego DŁUG Krzysztofa Krauze, czy głośnego thrillera Jana Komasy – SALA SAMOBÓJCÓW.

  Największe polskie klasyki WFDiF już są już dostępne w serwisie CANAL+ online.


  CANAL+ online to tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Dzięki specjalnemu programowi poleceń PODAJ DALEJ można otrzymać tańszy dostęp do serwisu streamingowego. Wystarczy polecić serwis swoim znajomym, wykorzystując indywidualny kod polecający. Za jedno polecenie można otrzymać aż 15 zł rabatu na subskrypcję w kolejnym miesiącu, a osoba, której polecono serwis, od razu zapłaci o 15 zł mniej za pierwszy miesiąc korzystania z CANAL+ online. Podając dalej CANAL+ online można wspólnie ze znajomymi cieszyć się dostępem do najlepszego sportu, filmów i seriali.

  Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV, Samsung Smart TV i LG WebOS oraz przystawki Android TV i Apple TV.

  ŹródłoCanal+
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...