piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Funkcja Mój Netflix, w której znajdziesz wszystkie filmy i seriale które chcesz obejrzeć

  Zobacz również

  Zdarza Ci się, że uruchamiasz aplikację Netflix w telefonie, ale nie masz czasu szukać czegoś do obejrzenia? Nie jesteś wyjątkiem. Dzisiaj przedstawiamy Mój Netflix — funkcję zaprojektowaną po to, by ułatwić i przyśpieszyć wybór tytułów do obejrzenia. Nowa karta, dostępna globalnie na urządzeniach z systemem iOS i Android, zapewnia łatwy dostęp do pobranych materiałów (takich jak odcinki serialu „Quarterback”, które idealnie sprawdzą się podczas długiego lotu),

  - Reklama -

  polubionych filmów, seriali i programów oraz tytułów zapisanych na Mojej liście (kto zapisał „Misję Stone”, ręka w górę!). Użytkownicy znajdą tam również informacje o obejrzanych zwiastunach, ustawionych przypomnieniach, tytułach, których nie obejrzeli do końca lub które oglądali ostatnio, a nawet więcej.

  Kiedy jesteś poza domem z telefonem, możesz przejść bezpośrednio do karty Mój Netflix, aby szybko wybrać coś do obejrzenia spośród zapisanych lub pobranych tytułów. Oczywiście możesz też w dalszym ciągu przeglądać stronę główną i inne sekcje w aplikacji, aby przeszukiwać pełen katalog tytułów.

  Pamiętaj, że im więcej powiesz nam na temat tytułów, które Ci się spodobały (na przykład zapisując więcej thrillerów akcji w stylu „Tyler Rake 2” do swojej listy lub dodając kciuk w górę przy każdym sezonie „Bridgertonów”), tym więcej tytułów znajdzie się na Twojej karcie Mój Netflix.

  Funkcja jest dostępna od dziś na urządzeniach z systemem iOS, natomiast użytkownicy systemu Android będą mogli skorzystać z niej na początku sierpnia.

  ŹródłoNetflix
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...