Debiut Telefonii Dialog na GPW dopiero w II kw.

Zobacz również

Debiut giełdowy Telefonii Dialog na GPW przesunie się na koniec II kw., poinformował prezes Sławomir Szych w piątek. Wcześniej operator telekomunikacyjny zakład, że jego akcje wejdą na parkiet na przełomie I i II kw.

- Reklama -

Środki pozyskane z emisji mają zostać przeznaczone na realizację strategii rozwoju, który Dialog przedstawił na początku tego roku. Zakłada on m.in., że do 2010 roku spółka będzie miała około 1 mln klientów, którym będzie dostarczała telefonię stacjonarną, mobilną, dostęp do internetu oraz telewizję kablową.

ŹródłoParkiet
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...