sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Kolekcja USHER’s Road to Halftime dostępna od dziś w Apple Music

  Zobacz również

  Firma Apple w swojej usłudze Apple Music zaoferowała właśnie fanom USHERa obszerną kolekcję niedostępnych nigdzie indziej treści, która zapowiada wyczekiwany z wielkim zainteresowaniem Apple Music Super Bowl LVIII Halftime Show – niezwykły występ obejmujący materiał pochodzący z 30-letniego dorobku artysty, transmitowany już w najbliższą niedzielę, 11 lutego, prosto z Allegiant Stadium w Las Vegas. Fani oczekujący na ten spektakl mogą teraz sięgać do bogatego zbioru muzyki i unikalnych treści, od pierwszego zwiastuna, który Apple Music i USHER udostępnili w ubiegłym miesiącu, poprzez pełną dyskografię artysty w technologii dźwięku przestrzennego oraz playlisty ułożone przez samego USHERa i zespoły NFL, aż po tematyczne programy w Apple Music Radio.

  - Reklama -


  USHER to jeden z największych żyjących współcześnie wykonawców, a jego twórczość ma duże znaczenie emocjonalne dla odbiorców z całego świata, powiedział Oliver Schusser, wiceprezes Apple w pionach Apple Music i Beats. – Jesteśmy przeszczęśliwi, mogąc współtworzyć jego występ w ramach drugiego Apple Music Super Bowl Halftime Show i zaoferować fanom mnóstwo atrakcji z okazji tego wyjątkowego momentu w karierze artyst.


  Muzyka od zawsze jest niezawodnym medium do budowania nastroju, przekazywania emocji i definiowania znaczenia chwili – powiedział USHER redaktorom Apple Music.

  Zapraszamy na konferencję prasową z okazji występu w przerwie 58. finału Super Bowl
  8 lutego o 10:00 PT, Nadeska Alexis, prowadząca Apple Music Radio, porozmawia z USHERem podczas konferencji prasowej organizowanej z okazji występu w przerwie 58. finału Super Bowl. Widzowie mogą obejrzeć konferencję na żywo lub w dogodnej dla siebie porze na stronie apple.co/applemusichalftime, a także w serwisach TikTok, YouTube, Facebook i X oraz na kanale NFL Network.


  Okolicznościowa playlista USHERa My Road to Halftime, niedostępna nigdzie indziej
  My Road to Halftime to wyjątkowa kolekcja utworów wybranych osobiście przez artystę, obejmująca niektóre z jego własnych przebojów, a także muzykę wykonawców aktywnych w minionych latach i współpracujących z USHERem. On sam czerpie z niej motywację do przygotowań przed swoim występem, który niewątpliwie stanie się legendarny. Playlisty USHERa My Road to Halftime można posłuchać wyłącznie w Apple Music.


  Legendarny producent i ikona hip-hopu, Jermaine Dupri – który pisał i produkował muzykę dla USHERa oraz przyczynił się do tego, że w latach 90. Atlanta stała się centrum R&B i rapu – będzie odpowiedzialny za składankę USHER MegaMix obejmującą wszystkie najwspanialsze hity gwiazdora i dostępną w technologii dźwięku przestrzennego, wyłącznie w Apple Music.


  Popularni w Las Vegas didżeje – Tiësto, Gryffin, BLOND:ISH i A Hundred Drums – również będą rozgrzewać emocje przed meczem, wrzucając do Apple Music swoje oryginalne miksy w sobotni wieczór, 10 lutego.

  Historia USHERa opowiedziana w 20 piosenkach
  Aby wprowadzić się w nastrój przed spektaklem, fani mogą sięgnąć po dokument The Story of USHER in 20 Songs dostępny w Apple Music i dokładnie prześledzić 30-letnią karierę ikony całego pokolenia – od rhytm-and-bluesowego rodowodu z lat 90., poprzez etap „supergwiazdy” i lidera list przebojów w latach dwutysięcznych, aż po bieżącą aktywność legendarnego artysty i gwiazdy spektaklu w przerwie Super Bowl.


  Możliwość dodania nowego albumu USHERa COMING HOME i powrotu do ulubionych albumów studyjnych w technologii dźwięku przestrzennego
  Fani już teraz mogą dodać do swoich kolekcji dziewiąty album studyjny USHERa COMING HOME, którego premiera w Apple Music odbędzie się 9 lutego, a także słuchać w Apple Music kompletnej dyskografii w technologii dźwięku przestrzennego. Na playliście USHER Essentials zebrano natomiast hity USHERa z całej jego trzydziestoletniej kariery, w tym nowatorskie utwory R&B, klubowe ballady i światowe przeboje. Korzystając z funkcji Apple Music Sing, miłośnicy twórczości USHERa mogą śpiewać jego ulubione piosenki – w roli wokalisty głównego lub wspierającego, w duecie i nie tylko – z regulacją wokalu i wyświetlaniem tekstu na żywo.

  Jeszcze więcej atrakcji w Apple Music Radio
  Apple Music Radio będzie obecne na płycie stadionu i na trybunach już od czwartku, 8 lutego, aż do kulminacyjnego koncertu USHERa. W specjalnej ramówce przewidziano program „Young Money Radio” – nadawany na żywo z Las Vegas i prowadzony przez Lil Wayne’a w sobotę, 10 lutego; „The Estelle Show Special: USHER Now & Forever”, pięcioczęściową kronikę ewolucji USHERa w gwiazdę pop światowego formatu; „Live from Super Bowl LVIII”, czyli codzienne transmisje dokumentujące atmosferę panującą w Las Vegas przed sportowym i muzycznym weekendem, które poprowadzą gospodarze programów w Apple Music Radio – Zane Lowe, Ebro Darden, Nadeska Alexis, Eddie Francis i Dotty – w towarzystwie ciekawych gości, których tożsamość jest na razie niespodzianką; a także serię „Halftime Hype Radio” przypominającą najciekawsze występy, jakie odbywały się w przerwach finałów Super Bowl. Apple Music Radio można słuchać na stronie apple.co/_Radio.


  Wspólne z przyjaciółmi układanie playlist z okazji koncertu w przerwie finału
  Subskrybenci Apple Music, którzy korzystają z systemu iOS 17.3, mogą teraz układać playlisty wspólnie ze znajomymi i rodziną. Fani USHERa, jeśli tylko zechcą, mogą tworzyć własne playlisty, zapraszać się nawzajem do wybierania i edytowania utworów, a nawet dodawać emoji w reakcji na piosenki.


  Playlisty zawodników i drużyn NFL
  W kolekcji USHER’s Road to Halftime w Apple Music przygotowano także coś dla wielbicieli futbolu. Czeka na nich kolekcja playlist ułożonych przez zawodników NFL, takich jak Travis Kelce, Stefon Diggs, Davante Adams, Dak Prescott, Jalen Hurts i Damar Hamlin, a także playlisty z utworami, których zawodnicy poszczególnych drużyn NFL najczęściej słuchają w szatni, na siłowni lub w dniu meczowym.


  Bonusowe treści do muzyki USHERa rozpoznanej w Shazam
  Fani, którzy w tygodniu przed występem rozpoznają za pomocą Shazam muzykę USHERa, zyskają dostęp do strony wydarzenia Apple Music Super Bowl Halftime Show zawierającej treści bonusowe, takie jak specjalne tarcze Apple Watch i tapety do telefonów. Będą też mogli zapisać stronę, aby otrzymywać powiadomienia o udostępnionych setlistach oraz zdjęciach z występu.


  Więcej możliwości dzięki usługom Apple
  Ekosystem usług Apple oferuje fanom wiele dodatkowych atrakcji, takich jak zwiedzanie Las Vegas z przewodnikami w aplikacji Mapy czy nowe treningi Artist Spotlight w Apple Fitness+.


  Zwiedzanie Las Vegas z Mapami Apple
  Fani obecni na miejscu mogą zwiedzać Las Vegas z aplikacją Mapy, w której niespotykanie szczegółowo przedstawiono legendarny bulwar Vegas Strip z jego charakterystycznymi obiektami, takimi jak Sphere i MGM Grand.

  Aplikacja Mapy oferuje dziesiątki wyselekcjonowanych przewodników po Las Vegas, w tym przewodnik Apple Music po miejscach z muzyką na żywo, które nie znajdują się przy bulwarze Strip.


  Jeszcze w tym tygodniu stadion Allegiant Stadium zostanie podświetlony w aplikacji Mapy z okazji finałowego meczu i koncertu w przerwie – i pozostanie w ten sposób wyróżniony aż do końca weekendu meczowego Super Bowl. Aplikacja Mapy oferuje także dziesiątki wyselekcjonowanych przewodników po Las Vegas, w tym przewodnik Apple Music po miejscach z muzyką na żywo poza bulwarem Strip.


  Pole punktowe stadionu Allegiant Stadium widoczne na Mapach Apple.
  Allegiant Stadium widoczny z zewnątrz na Mapach Apple.
  Pole punktowe stadionu Allegiant Stadium widoczne na Mapach Apple.
  Z okazji 58. finału Super Bowl i koncertu, który odbędzie się w przerwie, stadion Allegiant Stadium będzie podświetlony w aplikacji Mapy.

  Treningi Artist Spotlight w Fitness+
  Seria Artist Spotlight w Apple Fitness+, w której każda playlista treningowa poświęcona jest jednemu artyście, powiększa się o rekordową liczbę treningów, które są niczym wielkie odliczanie przed Apple Music Super Bowl LVIII Halftime Show. Co tydzień, aż do finału, dodajemy treningi z muzyką wykonawców, którzy występowali na poprzednich koncertach w przerwie Super Bowl. W ubiegłym miesiącu po raz pierwszy w usłudze fitnessowej pojawiło się 10 nowych treningów z playlistami Rihanny, gwiazdy ubiegłorocznego spektaklu Apple Music w przerwie Super Bowl, a także nowe treningi z muzyką Britney Spears i U2. A już od dzisiaj treningom Artist Spotlight towarzyszyć będzie muzyka USHERa.

  Nowe treningi Artist Spotlight z muzyką USHERa pomogą entuzjastom fitnessu przygotować się na wielkie sportowe i muzyczne wydarzenie.
  Na fali sukcesu ubiegłorocznego inauguracyjnego koncertu Apple Music Super Bowl LVII Halftime Show, którego gwiazdą była Rihanna i który zdobył nagrodę Emmy, liga NFL, firma Roc Nation i Apple Music kontynuują współpracę przy organizacji kolejnego koncertu w przerwie finału Super Bowl – najliczniej oglądanego występu muzycznego w całym roku. Odbędzie się on pod szyldem Apple Music, czyli rewelacyjnej usługi stworzonej z myślą o artystach, kompozytorach, producentach i miłośnikach muzyki, którzy mają do dyspozycji katalog liczący ponad 100 milionów utworów i wszechobejmujący dźwięk przestrzenny. Dzięki wprowadzeniu na rynek iPoda i iTunes firma Apple zrewolucjonizowała dotychczasowy sposób słuchania muzyki. Teraz tę znakomitą tradycję kontynuuje Apple Music.


  Najnowsze treści z kolekcji USHER’s Road to Halftime można znaleźć na stronie apple.co/applemusichalftime. Warto też śledzić profil @AppleMusic w serwisach TikTok, Instagram, YouTube i X, gdzie publikowane są wyjątkowe materiały zza kulis. Występ w przerwie finału będzie można obejrzeć także po jego zakończeniu w Apple Music.

  ŹródłoApple
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...