GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Dobrze być w T-Mobile! W apce klienci znajdą Bonusy od serca przez cały rok

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-03-01 14:31 - czytano: 944 razy - dodaj komentarz
Dobrze być w T-Mobile! W apce klienci znajdą Bonusy od serca przez cały rokSieć, która stawia tylko na nowych klientów, a na upominki można liczyć jedynie w momencie podpisywania umowy? To nie T-Mobile! W naszej sieci z sercem podchodzimy do każdego klienta i to przez cały czas. Dlatego uruchamiamy akcję „Bonusy od serca”, w ramach której od marca na naszych użytkowników w aplikacji „Mój T-Mobile” czekać będzie wiele niespodzianek, m.in. rabat na urządzenia, zniżki na akcesoria, czy też bezpłatny dostęp do nielimitowanego internetu aż przez 2 tygodnie.
REKLAMA
Nie zabraknie również ofert partnerskich, stworzonych we współpracy ze znanymi i cenionymi markami z różnych branży!

Wręczanie upominków to dowód troski i dbałości o drugą osobę – z tym przecież kojarzą nam się ważne święta lub urodziny. Ale czy to znaczy, że uczucia należy okazywać wyłącznie kilka razy do roku? Absolutnie nie! Chociaż i na takie okazje jesteśmy przygotowani. W T-Mobile chcemy sprawiać radość naszym klientom cały czas i w ten sposób podziękować im za to, że są z nami. Mamy w tym już niemałe doświadczenie. Teraz jednak idziemy o krok dalej i rozbudowujemy naszą akcję doceniania klientów. W ramach promocji „Bonusy od serca” przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji i indywidualnych ofert. W aplikacji „Mój T-Mobile”, w zakładce „Benefity” na klientów będą czekać różnorodne bonusy, takie jak: zniżki na urządzenia oraz akcesoria do smartfonów, bezpłatny, nielimitowany internet przez 14 dni, czy też specjalne oferty, które stworzyliśmy we współpracy z naszymi partnerami – doskonale znanymi i lubianymi markami, oferujący produkty oraz usługi z kategorii: zakupy, moda, podróże lub dom. Wśród tylu różnych bonusów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. I o to właśnie nam chodzi! Wystarczy mieć zainstalowaną aplikację „Mój T-Mobile”.

Nawet do 1000 zł w kieszeni – rabat na urządzenia
Podpisanie nowej umowy to świetny moment na wymianę telefonu, a z naszym nowym rabatem to także świetna okazja na oszczędność. Indywidualni klienci abonamentowi, którzy do 15 kwietnia podpiszą z nami nową umowę na jedną z taryf z nielimitowanym internetem, otrzymają do 1000 zł rabatu na nowe urządzenie (zakup w ramach 24 miesięcznych rat). Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy odebrać unikalny kod w aplikacji „Mój T-Mobile” i wykorzystać go w dowolnym kanale sprzedaży – podając go sprzedawcy przed zawarciem umowy, czy wpisując w specjalną rubrykę przy zakupie online. Ze zniżki mogą skorzystać wszyscy nasi klienci, również ci, którzy zechcą dołączyć do naszej sieci.

Telefon dostosowany do Twoich potrzeb
Gdy już staniemy się szczęśliwymi posiadaczami wymarzonego smartfona, warto zadbać o jego ochronę lub po prostu go spersonalizować. Pęknięty ekran czy obudowa nowego telefonu potrafią niemal złamać serce, więc w trosce o dobre samopoczucie klientów i trwałość urządzeń, przygotowaliśmy jeszcze jeden „Bonus od serca” – zestaw dwóch folii na telefon (w wariancie anticrash na ekran oraz ochronnym na tył obudowy, który dostępny jest w 5 wzorach) w cenie 59 zł. Ze zniżki skorzystać mogą wszyscy klienci indywidualni (abonamentowi oraz użytkownicy opcji na kartę) i biznesowi, korzystający z taryf Magenta Biznes lub Jump proFirma. Przysługujący kod rabatowy dostępny będzie w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity”. Skorzystanie z opcji zabezpieczenia i spersonalizowania telefonu możliwe jest jedynie w salonach T-Mobile wyposażonych w odpowiednie plotery.

Nielimitowany internet – by szaleć online bez ograniczeń
Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy do oferty nielimitowany internet w świetnej jakości – chętnie się nim podzielimy z klientami indywidualnymi na kartę, abonamentowymi oraz biznesowymi, korzystającymi z taryf Magenta Biznes lub Jump proFirma. To będzie doskonała okazja, by sprawdzić, jak dobrze jest, gdy nie trzeba martwić się o gigabajty. W ramach prezentu klienci otrzymają dostęp do darmowego internetu bez limitu pobieranych danych czy prędkości aż przez 14 dni. Bonus można w kilka chwil aktywować jednorazowo w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” w terminie do 15.04.2023.

Opisane powyżej „Bonusy od serca” (zniżki na urządzenia oraz akcesoria do smartfonów, czy nielimitowany internet) dostępne są dla klientów od 1 marca do 15 kwietnia br. Z kolei oferty partnerskie, stworzone we współpracy z innymi markami, aktualizowane są na bieżąco. Oprócz już obecnych bonusów, dochodzić będą nowe promocje, dlatego warto odwiedzać zakładkę „Benefity” w aplikacji „Mój T-Mobile”. Tak, by nie przegapić wyjątkowych okazji.

Kliknij w serduszko
Akcję „Bonusy od serca” promować będzie spot reklamowy, który w zabawny sposób pokazuje, że z aplikacją „Mój T-Mobile” możemy więcej


Kampania reklamowa prowadzona będzie w telewizji, internecie i social mediach, a także na outdoorze.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience przy wsparciu agencji PZL. Działania reklamowe w internecie poprowadzi VMLY&R, zaś za zakup mediów odpowiedzialny jest Mindshare.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: