GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Odbierz 30proc. zniżki na posiłki z PsiBufet.pl od T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-09-09 13:15 - czytano: 500 razy - dodaj komentarz
Odbierz 30proc. zniżki na posiłki z PsiBufet.pl od T-MobileKażdy z nas stara się dbać o własną dietę. Dlaczego więc nie zatroszczyć się również o posiłki naszego psa? Dla tych, którzy chcą zadbać o odpowiednie zapotrzebowanie energetyczne dla pupila, T-Mobile oferuje specjalną zniżkę w wysokości 30% na stronie PsiBufet.pl. W ramach nowej odsłony „Dobrze, że jesteś” klienci indywidualni będą mogli zakupić dwie pierwsze karmy w niższej cenie. Kod na produkty można odebrać do 28 września w aplikacji „Mój T-Mobile”.
REKLAMA
W zależności od wielkości czy rasy naszego pupila, musimy pamiętać o tym, że każdy z nich potrzebuje innego dziennego zapotrzebowania na składniki mineralne czy witaminy. Dlatego tak ważne jest, aby karma była odpowiednio zbilansowana, co zapewni dobre samopoczucie i zdrowie naszego czworonożnego przyjaciela. Na stronie PsiBufet.pl każdy właściciel może zamówić spersonalizowaną dietę w formie elastycznej subskrypcji. Do 28 września klienci T-Mobile będą mogli zakupić psie smakołyki z 30% rabatem. 

Zadbaj o dietę swojego pupila
Kod rabatowy można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji Benefity do 28 września do końca dnia. Po wejściu do aplikacji wystarczy kliknąć baner „Dobrze, że jesteś” lub wybrać „Więcej”, a następnie zakładkę „Benefity”. Aby skorzystać z promocji, należy wpisać kod rabatowy najpóźniej do 5 października podczas wypełniania formularza subskrypcji na stronie PsiBufet.

Kod rabatowy nie może być wykorzystany przez abonenta/użytkownika już zarejestrowanego w serwisie. Jeśli abonent/użytkownik nie zrezygnuje z subskrypcji usługi po zrealizowaniu dwóch pierwszych dostaw, to subskrypcja będzie kontynuowana automatycznie i z karty płatniczej będzie pobrana opłata w kwocie odpowiadającej należności za usługę. Z subskrypcji można zrezygnować w ustawieniach swojego konta lub poprzez przesłanie informacji o rezygnacji w formie wiadomości e-mail na adres kontakt@psibufet.pl.

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). 
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: