GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Promocja w Wypożyczalni PLAY NOW – wybrane filmy za 5 zł

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-04-15 14:01 - czytano: 474 razy - dodaj komentarz
Promocja w Wypożyczalni PLAY NOW – wybrane filmy za 5 złZ okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla Was promocję w Wypożyczalni w PLAY NOW. Spędźcie rodzinnie czas oglądając bajki i filmy familijne takie jak „Praziomek”, „O czym marzą zwierzęta”, „Mój przyjaciel Ufik”, „Mia i biały lew” oraz wiele więcej! Z filmów za 5 zł będzie można korzystać do 20 kwietnia. Hotel Transylwania 3Dołącz do swojej ulubionej rodziny potworów, która wyrusza na wakacyjną przygodę, na luksusowy rejs potworów. W tym czasie potwory pozwalają sobie na pełną zabawę na pokładzie
REKLAMA
statku, od siatkówki po egzotyczne wycieczki i nadrabianie zaległości księżycowych. Drac zakochuje się w tajemniczym kapitanie statku, Eryce, która ukrywa niebezpieczny sekret, który może zatopić plany na wymarzone rodzinne wakacje.

Poprzednie części przygód ulubionych potworów też biorą udział w promocji.

Corgi. Psiak królowej
Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Pewnego dnia wpada w wielkie kłopoty i trafia na ulicę, a następnie do schroniska dla zwierząt. Czy uda mu się wrócić do domu – pałacu?

Zając Max ratuje Wielkanoc
Max – mały zając z wielkiego miasta – marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu. Chcąc zaimponować kolegom, postanawia wykonać trudną kaskaderską sztuczkę. Niestety podczas podniebnych ewolucji samolotem pojazd Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie. To tu znajduje się Zajęcza Szkoła – starodawny gmach, zarządzany przez tajemniczą Madam Herminę. To właśnie tu ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc. Max jednak postanawia znaleźć sposób na powrót do domu. Zanim to nastąpi, będzie musiał stawić czoła klanowi podstępnych lisów-złodziei. Głosu tytułowej postaci Zająca Maxa użyczył Piotr Adamczyk.

Przypominamy, że z Wypożyczalni mogą korzystać wszyscy Klienci – użytkownicy PLAY NOW, PLAY NOW TV BOX oraz ofert na kartę!
Źródło: Play
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: