GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Odbierz bezpłatny pakiet 1 GB w roamingu UE od T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-12-29 14:05 - czytano: 504 razy - dodaj komentarz
Odbierz bezpłatny pakiet 1 GB w roamingu UE od T-MobilePo Świętach Bożego Narodzenia przyszedł czas na dalszy wypoczynek. Dla tych, którzy planują bliższe lub dalsze wyjazdy po Europie, w ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy bezpłatny pakiet 1 GB, który można wykorzystać na terenie Unii Europejskiej. Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS od 30 grudnia aż do 9 stycznia 2022. Jesteś fanem zimowych sportów i odliczasz dni do wyjazdu na stok? Planujesz tej zimy odwiedzić europejskie stolice i posmakować lokalnych przysmaków?
REKLAMA
A może chcesz poczuć trochę więcej słońca na twarzy i wybierasz się na południe Europy? Bez względu na to, jaki cel wybierzesz na ferie, możesz skorzystać z bonusowego pakietu 1 GB, który przygotowaliśmy w ramach „Happy Fridays”. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze milej spędzić wolny czas, sprawdzając w internecie np. najlepsze restauracje z lokalną kuchnią, wyznaczając ciekawe szlaki, czy miejsca warte zwiedzenia.

Aktywuj bonus i śmigaj bez granic w ferie
Bezpłatny pakiet 1 GB będzie czekać na zainteresowanych od czwartku 30 grudnia aż do niedzieli 9 stycznia 2022 w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Prezent można również odebrać poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin.

Z promocji mogą skorzystać indywidualni klienci abonamentowi (taryfa T), użytkownicy usług na kartę (taryfy: GO!, Frii, Hot, Happy) i MIX (taryfa Frii Mix). Dla wszystkich pakiet jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz. Pakiet można wykorzystać w strefie roamingowej UE 1A, obejmującej następujące kraje: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie oraz w Albanii, Czarnogórze i Macedonii.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: