GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Pozostali

UPC - Pakiet Microsoft 365 Business Basic przez 6 miesięcy za 0 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-21 14:49 - dodaj komentarz
UPC Biznes wraz z Microsoft wspierają firmy w transformacji cyfrowej i oferują kolejne rozwiązanie, które skutecznie usprawni ich działania w sferze online - Microsoft 365 Business Basic. Licencja jest dostępna dla klientów biznesowych UPC Polska za darmo przez 6 miesięcy przy 12-miesięcznym zobowiązaniu. Pakiet wesprze firmę i jej pracowników w efektywnej pracy zdalnej.
UPC- Usługi komórkowe z powiększonym pakietem danych aż do końca roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-18 14:34 - dodaj komentarz
UPC Polska #dzialajacztroska o swoich obecnych klientów przygotowało nową promocję na usługi komórkowe. Teraz przy zakupie pakietów: Comfort lub VIP użytkownik dostanie w prezencie, co miesiąc (do 31.12.2020), dodatkowy pakiet danych komórkowych. Wybierając pakiet Comfort z nielimitowanymi rozmowami, sms i mms za 39,99 zł użytkownik otrzymuje dodatkowo 30 GB, co daje 50GB do wykorzystania w miesiącu.
Cudna Cena Cloud'a i inne promocje NetiaNext
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-15 14:52 - dodaj komentarz
Wiele przedsiębiorstw przechodzi obecnie przyśpieszoną transformację cyfrową. Aby im ten proces ułatwić, Netia wprowadziła promocyjne warunki zakupu wybranych – najbardziej przydatnych w cyfrowym funkcjonowaniu - zaawansowanych rozwiązań ICT z linii NetiaNext dla średniego i dużego biznesu. Promocyjne warunki dotyczą rozwiązań ochrony danych: Netia Data Safe oraz Netia Data Protection; kompleksowego systemu do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów Netia
#zostanwdomu i zgarnij telewizor Sony w ramach promocji UPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:32 - dodaj komentarz
UPC Polska przygotowało promocję, dzięki której klienci mają możliwość otrzymania w prezencie telewizora marki Sony przy wyborze oferty ze wzbogaconym pakietem telewizyjnym i internetem światłowodowym, pozwalającym bez limitu korzystać z cyfrowej rozrywki, pracować zdalnie, uczyć się, oraz być w kontakcie z bliskimi w czasie #zostanwdomu, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.
#zostanwdomu i ciesz się kanałami udostępnionymi bez dodatkowych opłat w UPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-01 15:28 - dodaj komentarz
W ciągu najbliższych tygodni abonenci telewizyjnych pakietów Start, Start HD i Select w UPC Polska mogą korzystać z 17 dodatkowych kanałów udostępnionych w ramach otwartych okien, wydłużonych w ramach programu #dzialamyztroska. Podczas #zostanwdomu warto pozostawać na bieżąco z najświeższymi informacjami – dla abonentów pakietów Start oraz Start HD stanie się to łatwe dzięki udostępnieniu kanałów TVN24 i TVN24 BiS.
Netia: aż 35 odkodowanych kanałów i promocje w aplikacji VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-01 15:13 - dodaj komentarz
W związku z przedłużającą i zaostrzającą się akcją #zostańwdomu Netia odkodowuje dla swoich klientów, bez dodatkowych opłat, aż 35 kanałów telewizyjnych. W aplikacji Netia VOD na widzów czeka też wiele filmów w promocyjnych cenach i nowości, które dopiero kilka tygodni temu miały kinowe premiery. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, wszyscy abonenci (do odwołania) otrzymali dostęp do kanału Polsat News, bez dodatkowych opłat.
Ruszają nowe promocje i kampania z okazji 25. urodzin CANAL+
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-03 15:43 - dodaj komentarz
Już niebawem CANAL+ będzie świętował 25-lecie obecności w Polsce. Z tej okazji operator przygotował urodzinowe oferty obejmujące m.in. rabat na usługi telewizyjne do końca roku i atrakcyjne promocje VOD. Urodzinową ofertę wspiera kampania reklamowa z bohaterami szajki dobrze znanej z poprzednich odsłon kampanii CANAL+. W ramach urodzinowych ofert klienci zawierający nowe umowy na pakiety telewizyjne otrzymają rabat w wysokości 25 procent od ceny abonamentu w każdym
GigaWyprzedaż w Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-27 15:57 - dodaj komentarz
Netia ruszyła z GigaWyprzedażą pakietów szybkiego dostępu do internetu (do 1 Gb/s) z usługami TV oraz usługą Giganagrywarka. Bestsellerem może być opcja: światłowodowy internet do 500 Mb/s z TV Na Start, Giganagrywarką i serwisem muzycznym TIDAL za jedyne 70 zł miesięcznie. Oferta wyprzedażowa Netii składa się m.in. z czterech nowych pakietów w cenach od 50 do 80 zł miesięcznie. Wspólnymi elementami pakietów są: szybki dostęp do internetu (nawet doi 1 Gb/s),
Black Friday w UPC Polska: trzy za jeden
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-28 16:38 - dodaj komentarz
Trzy miesiące jedynie za 1 zł, superszybki internet oraz rozrywka telewizyjna na najwyższym poziomie - na Black Friday UPC Polska przygotowało dla klientów atrakcyjne oferty, dzięki którym zyskają dostęp do najlepszej zintegrowanej rozrywki! Internet światłowodowy do 1 Gb/s oraz telewizja na start? Przygotowaliśmy trzy pakiety dla osób, które cenią najwyższą jakość i niezawodność łącza internetowego!
Świąteczne oferty od UPC Biznes
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-11-25 15:53 - dodaj komentarz
Z okazji zbliżających się świąt UPC Biznes uruchamia wyjątkowe oferty dla klientów z segmentu małych i średnich firm. Klienci biznesowi mają do wyboru aż sześć nowych pakietów obejmujących internet i telewizję. Świąteczna promocja ucieszy zarówno miłośników kina, jak i fanów sportu. Filmowe Święta z UPC Biznes to oferta stworzona z myślą o wszystkich klientach biznesowych, którzy chcą mieć dostęp do światowych hitów kinowych, najlepszych seriali i dokumentów.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: