poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  1000 GB za przejście do Orange na kartę

  Zobacz również

  Od 4 lipca dajemy więcej za to, że dołączycie do naszej sieci i skorzystacie z usług na kartę. Otrzymajcie ogromne możliwości surfowania po internecie w wakacje.

  - Reklama -

  Obecny bonus 2 GB + Konto Ważne Rok za 0 zł zastąpiliśmy aż… 1000 GB na 3 miesiące + Konto Ważne Rok za 0 zł. Do tego osoby przenoszące numer – tak jak każdy nowy klient w ofercie na kartę – mogą dodatkowo włączyć promocję Bez limitu + 25 GB w 5G na 31 dni za 0 zł z 5600 GB ekstra przez rok.

  Jak odebrać wszystkie bonusy

  • Wystarczy przenieść numer do Orange na kartę w salonie lub zrobić to online.
  • Włączyć Bez limitu + 25 GB w 5G wraz z ekstra paczkami 12 x 450 GB. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści START pod 814.
  • Wyrazić SMS-em zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach w Orange, wysyłając bezpłatny SMS o treści TAK pod 80290.
  • W efekcie otrzyma się: standardowy bonus 200 GB za zgodę, a do tego dodatkowe 800 GB specjalnie dla klientów przenoszących numer – w sumie 1000 GB na 93 dni. Do tego dochodzi konto Ważne Rok za 0 zł (przedłużenie do 365 dni ważności złotówek na koncie głównym), dzięki czemu zyskuje gwarancję, że przez rok numer nie wygaśnie.

  W ten sposób otrzyma się:

  • Pierwszy pakiet 450 GB zostanie przyznany od razu, zaś kolejne co 31 dni po automatycznym odnowieniu usługi w cenie 35 zł.
  • Dostaje się także dostęp do wszystkich innych korzyści, jakie niesie oferta Orange na kartę: darmowe bonusy GB po każdym doładowaniu, dodatkowe GB za doładowania online, najszersze na rynku portfolio jednorazowych i cyklicznych usług bez limitu, korzystne pakiety roamingowe

  Kto może skorzystać z promocji

  • W akcji można wziąć udział będąc w taryfie Orange Free na kartę, jeden raz na jeden numer.
  • W promocji mogą wziąć udział numery przeniesione do Orange na kartę od 1 maja 2024 roku. Promocja 1000 GB + Konto Ważne Rok za 0 zł trwa od 4 lipca do 30 września 2024 roku.
  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...