poniedziałek, 27 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  ZTE Open z Firefox OS dostępny na eBay

  Zobacz również

  ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, ogłosiło plany sprzedaży swojego smartfona z systemem Firefox poprzez najpopularniejszą na świecie platformę zakupową eBay. Model ZTE Open będzie można nabyć tą drogą już w miesiąc po rynkowym debiucie urządzenia. ZTE Open to model dedykowany osobom, które cenią intuicyjny system operacyjny, jakim jest Firefox OS, będący mobilną platformą opartą na webowych funkcjonalnościach Mozilli.

  - Reklama -

  Pełna integracja z portalami społecznościowymi, takimi jak Facebook czy Twitter, aplikacjami lokalizacyjnymi, np. Nokia HERE oraz przeglądarką internetową Firefox, to tylko niektóre możliwości nowego smartfona.

  Model ZTE Open oferowany będzie na amerykańskim i brytyjskim eBay, ale jak wskazuje sama nazwa smartfona, będzie to oferta skierowana do szerokiego grona odbiorców na całym świecie. Nie przewidujemy bowiem żadnych lokalnych ograniczeń związanych z preinstalowanymi aplikacjami oraz ustawieniami targetowanymi pod konkretnych operatorów – podkreśla Sławomir Kowalik, który w ZTE Poland kieruje sprzedażą terminali.

  ZTE jest jednym z nielicznych producentów, którzy w ramach permanentnej innowacyjności decydują się na współpracę z partnerami debiutującymi w segmencie rozwiązań mobilnych. Wcześniej owocem kooperacji z firmą Intel były dwa udane modele smartfonów z procesorami z serii Atom – Grand X In oraz Grand X 2 In.

  Cena modelu ZTE Open na rynku amerykańskim ustalona została na 79.99 dolarów, za to brytyjski eBay zaoferuje ten model w cenie 59.99 funtów.

  ŹródłoZTE
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...