Zakaz korzystania z komórek w pociągach

Zobacz również

Austriacka kolej wprowadza w pociągach „strefy ciszy”, w których będzie obowiązywał całkowity zakaz korzystania z komórek i odtwarzaczy mp3 – pisze Rzeczpospolita.

- Reklama -

Jak pisze dziennik, w podmiejskich pociągach w Salzburgu ruszył dwumiesięczny projekt pilotażowy, przewidujący zakaz używania komórek oraz słuchania muzyki z przenośnych odtwarzaczy w wyznaczonych strefach ciszy. Jeśli po tym czasie pasażerowie ocenią pomysł pozytywnie, strefy ciszy zostaną wprowadzone także w innych pociągach w całej Austrii.

0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...