piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Wyklikaj sobie nowy telewizor Samsung OLED

  Zobacz również

  Tylko do 20 czerwca br. trwa specjalny konkurs firmy Samsung „Rzeczy Same” na Instagramie, w którym udział mogą wziąć wszyscy użytkownicy aplikacji SmartThings. Na zwycięzcę czeka nagroda główna – 77-calowy telewizor OLED (model S95C), a na pozostałych uczestników zabawy aż 9 soundbarów Ultra Slim.

  - Reklama -

  SmartThings – więcej niż aplikacja

  SmartThings to aplikacja, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba – od lat zyskuje ona coraz większą popularność na całym świecie. SmartThings służy do zarządzania inteligentnym domem i daje ogromne możliwości ułatwiające codzienne życie. Do aplikacji można podłączyć ponad 5 tysięcy urządzeń, w tym zewnętrznych marek – tworząc w jednym miejscu prawdziwe centrum dowodzenia. Jednym z ważniejszych zastosowań aplikacji SmartThings jest możliwość udostępniania ekranu ze smartfona na telewizor Samsung Smart TV. Wystarczy uruchomić aplikację na urządzeniu mobilnym, znaleźć telewizor w domowej sieci bezprzewodowej, wybrać opcję Wyślij obraz z telefonu na TV i po prostu rozpocząć udostępnianie. Jeśli na przykład zaczęliśmy oglądać serial w drodze z pracy na smartfonie, będziemy mogli kontynuować oglądanie go już na dużym ekranie telewizora. Opcja działa także w drugą stronę – kiedy np. w trakcie meczu będziemy chcieli wyskoczyć do kuchni po przekąski – możemy udostępnić obraz na telefonie, nie martwiąc się, że ominie nas ważna bramka, czy decydujący moment rozgrywki. Co więcej, dzięki aplikacji SmartThings można także pokazać naszym znajomym czy rodzinie zdjęcia i filmy zrobione smartfonem. Tym samym już za pomocą kilku kliknięć na dużym ekranie telewizora będzie można przywołać miłe wspomnienia z wakacji, czy ważnych dla nas momentów. SmartThings daje także szereg dodatkowych opcji. Kiedy na przykład nie mamy pod ręką pilota, aplikacja może z powodzeniem go zastąpić. Pozwoli zmienić kanał czy też regulować głośność, a nawet stworzyć automatyzację, dzięki której odpowiedni tryb obrazu włączy się np. w zależności od pory dnia.

  Jak wziąć udział w konkursie?

  Zasady konkursu „Samsung SmartThings – Rzeczy Same” są niezwykle proste. Wystarczy nagrać na Instagramie reelsa w którym pokażemy naszą ulubioną funkcję w Smart TV ze #SmartThings. Następnie do reelsa powinniśmy dodać hasztagi #SamsungRzeczySame #SmartTVSamsung, #SmartThings, #KonkursSamsung i oznaczyć profil @samsungpolska. Na osobę, która przedstawi najciekawszy filmik czeka nagroda w postaci telewizora OLED S95C 77” – modelu, który jest wyjątkowo płaski, a zainstalowany na ścianie, zachowuje od niej odległość zaledwie 9,9 mm. Poprawia to estetykę wnętrza przy jednoczesnym zachowaniu maksimum wrażeń audiowizualnyc – również dzięki realistycznemu dźwiękowi przestrzennemu z systemu Dolby Atmos. Jury wybierze także 9 dodatkowych prac, a ich twórcy zostaną obdarowani soundbarami Ultra Slim. Soundbary Samsung cechuje niezwykłe intuicyjna instalacja, wykorzystano w nich także funkcję Bezprzewodowego Dolby Atmos. Dzięki niej można zapomnieć o nieestetycznej plątaninie kabli. Funkcja ta pozwala połączyć soundbar bezprzewodowo z telewizorem i odkryć przestrzenne kinowe brzmienie za sprawą technologii Dolby Atmos. Wystarczy tylko usiąść wygodnie w fotelu, aby poczuć nowy wymiar dźwiękowych doświadczeń.

  Organizatorem konkursu jest Samsung Electronics Polska sp. z o.o. Konkurs trwa od 23 maja do 20 czerwca 2024 r. na profilu @samsungpolska na Instagramie: https://www.instagram.com/p/C7Tk69Ft_Mo/.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...