piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Wyjątkowy pokaz Mariusza Przybylskiego inspiruje do dbania o trwałość ubrań za pomocą nowoczesnych technologii

  Zobacz również

  To kolejna odsłona partnerstwa projektanta Mariusza Przybylskiego z Samsung która pokazuje, że moda i nowoczesne technologie mają ze sobą wiele punktów styku, zwłaszcza jeśli mówimy o wdrażaniu ekologicznych rozwiązań.

  - Reklama -


  Mariusz Przybylski zaprezentował swoją najnowszą kolekcję, która została stworzona w całości z materiałów z recyklingu. To wyraz tego, że wysoka moda może i powinna być ekologiczna. Projektant poprzez nową kolekcję udowadnia, że recykling w modzie to przyszłość, a także inspiruje do zrównoważonego zarządzania zasobami. Pokaz pokazuje, że odpowiednio traktowane materiały mogą służyć nam na lata.

  Idealna świeżość i trwałość ubrań
  Nieprzypadkowo Samsung został partnerem pokazów Mariusza Przybylskiego. To designerskie, minimalistyczne urządzenie pozwala przedłużać trwałość i świeżość ubrań, wykonanych nawet z najszlachetniejszych tkanin, takich jak te, które Mariusz Przybylski wykorzystuje w swoich projektach. Szafa AirDresser wyposażona została w ponad 20 trybów, pozwalających odświeżać i dezynfekować m.in. zimowe płaszcze, wełniane swetry, satynowe suknie czy skórzane marynarki. Co więcej, szafą AirDresser można zarządzać zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings. Dzięki niej nie tylko uruchomimy zdalnie urządzenie z poziomu smartfona, ale też pobierzemy rekomendację na temat właściwej pielęgnacji danego ubrania, sprawdzimy postęp cyklu i dowiemy się, kiedy odzież będzie gotowa do wyjęcia.

  Ekologiczne podejście do prania
  Kluczem do przedłużenia żywotności odzieży jest przede wszystkim ich odpowiednie pranie. Dopasowanie trybów i temperatury do typu ubrania, pozwala dłużej cieszyć się nimi w niezmienionej strukturze. Pralki Samsung posiadają wyjątkową technologię AI EcoBubble, która pozwala skutecznie prać już w temperaturze 15°C, co minimalizuje możliwość skurczenia czy rozciągnięcia się ubrań. Wszystko to za sprawą unikatowego systemu, gdzie detergent, woda i powietrze łączą się ze sobą jeszcze przed rozpoczęciem prania, tworząc aktywną pianę szybciej usuwającą zabrudzenia i chroniąc nawet najdelikatniejsze tkaniny. Ekologia to także oszczędność energii. Warto zatem zwrócić uwagę na tryb AI Energy Mode obecny w urządzeniach Samsung. Dzięki tej funkcji, aktywowanej w aplikacji SmartThings można w czasie rzeczywistym monitorować zużycie energii przez posiadane urządzenia i zarządzać nimi tak, by było jak najmniejsze. W przypadku pralki Bespoke AI™ można zmniejszyć zużycie energii nawet o 70%.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...