sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Wybierz T-Mobile na kartę i zgarnij nawet 4800 GB ekstra przez rok

  Zobacz również

  Technologia to nasze okno na świat, które otwiera przed nami nowe możliwości. A z błyskawiczną łącznością mobilną 5G perspektywa potrafi być naprawdę szeroka! W T-Mobile wiemy, jak ważne jest wsparcie technologiczne każdego dnia, dlatego stale udoskonalamy naszą infrastrukturę sieciową. A teraz startujemy także z najnowszą kampanią „z mocą 5G”, która nie tylko przypomina o sile doskonałej technologii w naszym życiu, ale też promuje ofertę 4800 GB ekstra przez rok dla osób, które wybiorą T-Mobile na kartę.

  - Reklama -

  Nowoczesna i niezawodna technologia odkrywa przed nami nowe horyzonty. To dzięki niej nasze plany i zamierzenia nabierają tempa, a praca, nauka, rozrywka i kontakt z bliskimi pozostają na wyciagnięcie ręki gdziekolwiek jesteśmy. W T-Mobile zależy nam, by klienci na każdym kroku mieli do dyspozycji cały świat technologicznych możliwości, dlatego mamy dla nich ofertę 4800 GB ekstra przez rok (12 pakietów x 400 GB) z opcją korzystania z błyskawicznej sieci 5G.

  Złap moc internetu w jakości T-Mobile

  Aby skorzystać z promocji, wystarczy aktywować cykliczną ofertę GO! L za 45 zł co 30 dni. W pakiecie są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także paczka 60 GB (30 GB + dodatkowe 30 GB po doładowaniu), a do tego 100 GB ekstra na start. Następnie, użytkownik może w aplikacji Mój T-Mobile włączyć ofertę „Rok Internetu” i zyskać łącznie 4800 GB w 12 porcjach po 400 GB przez rok. Wszystko to z fenomenalną mocą 5G, która jest dostępna dla osób pozostających w zasięgu sieci najnowszej generacji i dysponujących kompatybilnym urządzeniem.

  Kampania nabiera tempa

  Ofertę promuje kampania „z mocą 5G”, której elementy można dostrzec wszędzie tam, gdzie korzystamy z internetu mobilnego – nośnikach zewnętrznych, ekranach, a także autobusach miejskich. Działania będą prowadzone także w internecie, w tym w mediach społecznościowych.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...