Wybierz flagowy smartfon Galaxy i odzyskaj do 800 PLN

Zobacz również

Sierpień to dobry moment dla wszystkich poszukujących flagowego smartfonu z zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi w atrakcyjnej cenie. W ramach najnowszej promocji Samsung, decydując się na zakup modeli Galaxy S22, S22+ lub S22 Ultra w pierwszej połowie sierpnia można zyskać nawet do 800 PLN zwrotu.

- Reklama -

Co można zyskać biorąc udział w promocji?

Przy zakupie urządzeń z serii Galaxy S22 w wybranych punktach handlowych w terminie od 1 do 14 sierpnia 2022 można odzyskać:

  • 600 PLN – kupując Galaxy S22
  • 700 PLN- kupując Galaxy S22+
  • 800 PLN – kupując Galaxy S22 Ultra

Jak wziąć udział w promocji?

  • Zakupić wybrany smartfon Galaxy z serii S22 (S22, S22+,S22 Ultra) w terminie od 1 sierpnia do 14 sierpnia 2022r. w wybranym punkcie u partnera handlowego.
  • Aktywować zakupiony smartfon do 21 sierpnia 2022r.
  • Zalogować się do aplikacji Samsung Members na urządzeniu, wypełnić formularz zgłoszenia do promocji w terminie do 28 sierpnia, dołączyć dowód zakupu.
ŹródłoSamsung
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Czy YOLO umarło? Jak pokolenie Z naprawdę zarządza pieniędzmi

Jeszcze kilka lat temu internet był pełen porad w stylu: „kup bilet”, „jedź w podróż”, „nie odkładaj życia na...