niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  W sierpniu w Apple Arcade pojawią się trzy nowe gry, w tym produkcje Temple Run: Legends i Vampire Survivors+

  Zobacz również

  W przyszłym miesiącu w Apple Arcade pojawią się trzy nowe, rewelacyjne gry – Temple Run: Legends, Vampire Survivors+ i przeznaczona na Apple Vision Pro produkcja przestrzenna Castle Crumble.

  - Reklama -


  Już 1 sierpnia gracze będą mogli powrócić do krainy Aperion dzięki nowej produkcji Temple Run: Legends, czyli kolejnej odsłonie kultowej serii, która po raz pierwszy umożliwia rozgrywkę opartą na przechodzeniu poziomów i będzie dostępna wyłącznie w Apple Arcade. W katalogu pojawi się również tytuł Vampire Survivors+ wyróżniony nagrodą BAFTA. Za pomocą jednego urządzenia w grę będą mogły zagrać wspólnie nawet cztery osoby.


  Od 29 sierpnia gracze korzystający z Apple Vision Pro będą mogli zagrać w dowolnym miejscu w przestrzenną wersję produkcji Castle Crumble. To wysoko oceniana gra, której celem jest burzenie zamków, co wymaga znajomości fizyki i logicznego myślenia. Dzięki technologii przestrzennej gracze poczują każdy świst i trzask towarzyszący obalaniu murów. Będzie to kolejny tytuł w ciągle powiększanym katalogu wspaniałych gier przestrzennych. Produkcje te otwierają przed graczami nowe możliwości, łącząc elementy cyfrowe ze światem rzeczywistym i wykorzystując immersyjne interakcje, które są możliwe wyłącznie z Vision Pro.


  W Apple Arcade gracze mogą znaleźć ponad 200 tytułów na różne urządzenia Apple bez reklam i bez zakupów w aplikacji. Co miesiąc w usłudze pojawiają się nowe gry i aktualizacje już dostępnych tytułów. W ramach subskrypcji Apple Arcade, która zapewnia dostęp do wszystkich tytułów w katalogu dla nawet sześciu osób z rodziny, gracze mogą dzielić się z bliskimi swoimi ulubionymi produkcjami.


  W produkcji Temple Run: Legends gracze mogą dołączyć do rzeszy bohaterów i biegać, pływać lub skakać, pokonując antyczne królestwo Aperion. Oprócz klasycznego trybu niekończącej się rozgrywki dostępne są też nowe opcje zabawy, dynamiczne wyzwania i nagrody, a także ponad 500 poziomów w trybie historii. W czasie nowej przygody gracze przemierzą wspaniałe światy, poznają ich niesamowitych mieszkańców i fantastyczne stworzenia, a do tego spotkają masę zupełnie nowych postaci.

  Vampire Survivors+ (Poncle)
  Świat gry Vampire Survivors+ jest toksyczny i rządzony przez demony, a gracze walcząc w nim o przetrwanie, muszą pokonać całą armię nowych potworów. Od zmierzchu do świtu na ich drodze stają nocne upiory, które można zwyciężyć jedynie przy wsparciu innych ocalałych. Choć czosnek, krucyfiks i różdżka mogą pomóc w walce z wrogiem, wszystko zależy od zręczności gracza, który mocuje się na ekranie dotykowym ze śmiertelnie niebezpiecznymi monstrami. Wieloetapowa struktura pozwala na grę w różnych otoczeniach, a także w trybie wieloosobowym, w którym nawet czterech graczy może walczyć wspólnie z nieumarłymi za pomocą kilku kontrolerów podłączonych do jednego urządzenia.

  W tej grze logicznej, która opiera się na wykorzystaniu praw fizyki, gracze przemierzają liczne królestwa i niepowtarzalne krainy, by burzyć zamki wroga. Dzięki wyjątkowym opcjom sterowania gracz może własnymi rękami dokładnie wycelować w słabe punkty murów i atakować je potężnymi materiałami wybuchowymi i czarami, a jeśli odblokuje tajemniczą moc, jego siła rażenia będzie jeszcze większa. Potem może patrzeć, jak zamki obracają się w pył na środku jego salonu.


  Ponadto w lipcu gracze mogą spodziewać się wspaniałych aktualizacji popularnych gier na iPhone’a, iPada, Maca, Apple TV i Apple Vision Pro. Czekają na nich między innymi takie atrakcje, jak Festiwal Przyjaźni w grze Hello Kitty Island Adventure, który pojawia się z okazji pierwszej rocznicy premiery tego tytułu, nowa postać i nowy tryb gry w produkcji Sonic Racing, a także nowe wspaniałe treści w tytułach Tamagotchi Adventure Kingdom, WHAT THE CAR?, SpongeBob: Patty Pursuit i Snake.io.

  Sonic Racing (SEGA): Od 18 lipca po pokonaniu wyzwania czasowego gracze będą mogli odblokować nową postać – Rockstar Rouge. W aktualizacji pojawią się też nowe parametry gokartów, dzięki czemu wraz z postępami w grze będzie można odblokować mocniejsze pojazdy.
  Hello Kitty Island Adventure (Sunblink i Sanrio): Od 25 lipca w grze będzie dostępne nowe wydarzenie – Festiwal Przyjaźni – dodane z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni i pierwszej rocznicy debiutu Hello Kitty Island Adventure w Apple Arcade. Z okazji święta w grze pojawią się nowe stroje z motywami charakterystycznymi dla studia Sanrio, nowe animacje grupowe i wiele scen wartych zapamiętania. Aktualizacja zawiera również wspaniałą muzykę i nastrojowe podsumowanie historii Friendship Island.

  • Ceny i dostępność
  • Usługa Apple Arcade jest dostępna za 34,99 zł miesięcznie. Usługę można testować bezpłatnie przez miesiąc. Klienci, którzy kupią i aktywują nowego iPhone’a, iPada, Maca lub Apple TV, mogą korzystać z usługi Apple Arcade przez trzy miesiące bezpłatnie1.
  • Usługa Apple Arcade wchodzi w skład miesięcznych pakietów Apple One – Dla Ciebie (39,99 zł) i Dla rodziny (49,99 zł). Pakiet można testować bezpłatnie przez miesiąc2.
  • W produkcje Arcade Original można grać na urządzeniach iPhone, iPad, Mac, Apple TV i Apple Vision Pro. Gwiazdy App Store są dostępne na urządzeniach iPhone, iPad i Apple Vision Pro.
  • Subskrypcja Apple Arcade zapewnia nieograniczony dostęp do całego katalogu gier dla nawet sześciu członków rodziny.
  • Dostęp do ponad 200 gier na różnych urządzeniach zależy od zgodności ze sprzętem i oprogramowaniem. Niektóre treści mogą nie być dostępne we wszystkich regionach.
  ŹródłoApple
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...