Ustaw nadajnik LTE w nowej grze Plusa na Facebooku

Zobacz również

Na profilu Plusa na Facebooku ruszył nowy konkurs, w którym zadaniem uczestników jest ustawianie nadajników LTE by objęły swym zasięgiem jak najwięcej osób. Zabawa trwa do 21 marca, a nagrodą dla najlepszego gracza jest smartfon Samsung Galaxy Ace 3 LTE. Wykorzystanie mechanizmu gry ma w prosty sposób przybliżyć użytkownikom technologii mobilnych zasięg LTE sieci Plus, którym objętych jest już blisko 26 milionów Polaków. W nowej zabawie operatora na Facebooku można samodzielnie

- Reklama -

ustawiać wirtualne nadajniki LTE.

o zupełnie nowy, zawierający elementy strategii, rodzaj gry, których na Facebooku nie ma jeszcze zbyt wiele.

Gracz może zwiększyć promień swojego zasięgu, jeśli poprawnie odpowie
na pytanie dotyczące internetu LTE i tym samym włączy tryb
„turbozasięg”. Aby dotrzeć do końca gry, zawodnik musi ustawić nadajniki
na czterech planszach, przy czym każda kolejna jest trudniejsza od
poprzedniej. Zmienia się perpektywa, liczba nadajników, promień zasięgu,
a także rozmieszczenie osób mających znaleźć się w zasięgu. Nagrodą dla
najlepszego gracza jest supernowoczesny smartfon Samsung Galaxy Ace 3
LTE.

Za działania Plusa w mediach społecznościowych odpowiada agencja faceADDICTED.

ŹródłoPlus
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...