Umowa TP z Energisem

Zobacz również

Energis, operator telekomunikacyjny świadczący usługi dla klientów biznesowych, jest pierwszą firmą, z którą Telekomunikacja Polska zawarła umowę umożliwiającą przenoszenie przez abonentów numerów w sieciach stacjonarnych.

- Reklama -

Grażyna Piotrowska-Oliwa, dyrektor w TP, spodziewa się, że podobne umowy z kolejnymi operatorami firma podpisze jeszcze w tym miesiącu. Zgodnie z prawem od 1 stycznia 2006 abonent sieci stacjonarnej może zmienić operatora, zachowując numer telefonu. Zmiana możliwa jest w obrębie strefy numeracyjnej.

Źródło : Rzeczpospolita, MediaRun

0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Zyxel Networks wprowadza na rynek trzy modele punktów dostępowych

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych i opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, zaprezentował trzy nowe modele...