sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  The Frame oraz telewizor Neo QLED QN90A 98” na targach 4 Design Days

  Zobacz również

  Ósma edycja trwających właśnie targów 4 Design Days to świetna okazja do spotkań architektów, projektantów oraz pasjonatów designu z Polski i zagranicy. W otoczeniu stylowych mebli i zachwycających dzieł sztuki nie mogło zabraknąć telewizorów Samsung. Dlatego na stoisku firmy Górna Półka można zobaczyć, jak prezentuje się model Neo QLED QN90A w rozmiarze 98”. W przestrzeni artystycznej Well art, w której Oskar Zięta prezentuje swoje rzeźby, można zobaczyć telewizor The Frame.
  4 Design Days to święto architektury i designu, które odbywa się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W okresie 25-26 stycznia 2024 roku trwają tam Dni dla biznesu, czyli spotkania z prelegentami z różnych środowisk: architektami, fotografami, urbanistami, przedstawicielami mediów i inwestorami. To świetna okazja do wymiany doświadczeń czy spojrzenia na sztukę projektowania z wielu różnych perspektyw. Z kolei od 27 do 28 stycznia b.r. odbędą się dni otwarte, czyli prezentacje, wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz ekspozycje ponad kilkuset wystawców.

  - Reklama -

  Podczas tego 4-dniowego święta dobrego designu będzie można zobaczyć, jak telewizory Samsung prezentują się w nowoczesnych przestrzeniach, w otoczeniu pięknych mebli czy dzieł sztuki.

  The Frame i rzeźby Oskara Zięty

  Lifestyle’owy telewizor The Frame świetnie odnajduje się na tego typu wydarzeniach, gdyż urzeczywistnia przekonanie, że domowy ekran może być doskonałym elementem wystroju wnętrza. Eleganckie i nowoczesne wzornictwo czy dostępny w zestawie Dopasowany Uchwyt sprawiają, że ekran prezentuje się jak prawdziwe dzieło sztuki. Ponadto telewizor może z łatwością zmieniać się i dostosowywać do naszych potrzeb – tak, aby zawsze pasował do wystroju naszego wnętrza. Pomogą w tym wymienne ramki, które są magnetyczne, więc ich nałożenie nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo na miejscu można zobaczyć jak telewizor prezentuje się na Stojaku Studio, który pozwala ustawić ekran w dowolnym miejscu i wyeksponować niczym na pięknej sztaludze. W stojaku można ukryć nieestetyczną plątaninę przewodów, więc nic nie zaburzy minimalistycznego wzornictwa.

  Telewizor można obejrzeć w otoczeniu rzeźb Oskara Zięty, znanego designera, który prezentuje tym razem swoje rzeźbiarskie oblicze. Artysta opowiada historie za pomocą stalowych form. Każda z nich jest tworzona przy zastosowaniu autorskiej metody FiDU, będącej technologicznym rozwiązaniem pozwalającym na plastyczne kształtowanie metali za sprawą ciśnienia wewnętrznego.

  QN90A na stoisku Górnej Półki

  Z kolei na stoisku firmy Górna Półka można obejrzeć gigantyczny telewizor Neo QLED QN90A o przekątnej 98”. Targi 4 Design Days to świetna okazja, aby na chwilę zatrzymać się i zobaczyć, jak taki ogromny ekran wygląda w nowoczesnych przestrzeniach. Na telewizorze wyświetlane animacje tworzone specjalnie na potrzeby targów, zachowane w stylistyce stoiska (brzoskwiniowo-niebieskie). Ponadto będzie można zobaczyć materiały prezentujące proces składania zamówienia i personalizowania mebli z oferty Górnej Półki.

  Górna Półka to renomowana marka, która specjalizuje się w tworzeniu mebli personalizowanych. Na stoisku pojawią się meble z kolekcji Layers, Sigi i Kabe – wszystkie w kolorze Błękitnego Zmierzchu, który w ostatnich miesiącach skradł serca klientów firmy. Stand został wzbogacony dodatkami nawiązującymi do koloru roku Peach Fuzz. To kontrastujące połączenie kolorystyczne zapewni doskonałą ekspozycję mebli i wprowadzi eteryczny nastrój do przestrzeni katowickiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

  Górna Półka zapewnia także przestrzeń do odpoczynku i spokojnej rozmowy w otoczeniu kultowego polskiego designu. Obiekty Zieta Studio, fotel RM58 od Vzor i sztuka Pani Jurek będą towarzyszyć gościom, którzy odwiedzą stoisko. Strefa została wzbogacona barem z selekcją najlepszych napojów, aby uczestnicy targów mogli zapoznać się ofertą Górnej Półki czy telewizorem QN90A 98” w przyjemnych okolicznościach.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...