czwartek, 13 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  T-Mobile: Mistrzowskie Rozgrywki z Magenta Moments

  Zobacz również

  Wielkimi krokami zbliżają się europejskie mistrzostwa w piłce nożnej. Niewątpliwie wśród naszych klientów znajdują się ogromni fani tego sportu! A skoro w T-Mobile chcemy dawać naszym użytkownikom tylko najlepsze doświadczenia, to w ramach programu Magenta Moments przygotowaliśmy dla nich akcję specjalną, w której mamy do rozdania 3385 wyjątkowych piłek! Zabawa trwa od 3 do 13 czerwca.

  - Reklama -


  Sport to oczywiście niesamowite emocje, a piłka nożna uważana jest za jedną z najbardziej emocjonujących dyscyplin. W T-Mobile zaś chcemy być blisko naszych klientów, zapewniać im bezproblemową łączność z bliskimi i z całym ich światem, m.in., dzięki sieci 5G Bardziej, i razem z nimi doświadczać najlepszych sportowych emocji. Dlatego, aby mogli jeszcze #BARDZIEJ poczuć klimat kibicowania w związku ze zbliżającym się rozgrywkami, przygotowaliśmy akcję specjalną! Biorąc udział w zabawie dostępnej w ramach programu lojalnościowego Magenta Moments, będą mogli poczuć się jak magentowy VIP i zgarnąć wyjątkowe piłki!

  Magentowe rozgrywki
  Jak włączyć się do zabawy? To proste! Wystarczy w dniach od 3 do 9 czerwca w aplikacji „Mój T-Mobile” „strzelać gole” – czyli odblokowywać oferty dające Serca. Każdego dnia będą to inne oferty z inną liczbą Serc. Następnie w dniach 12-13 czerwca udostępnione zostaną oferty finałowe.

  Wszyscy uczestnicy, którzy wzięli udział przynajmniej jeden raz w pierwszym etapie „strzelania goli”, mają szansę odebrać specjalną piłkę wyprodukowaną przez T-Mobile za 500 Serc. Do zgarnięcia jest aż 2900 takich gadżetów, więc warto się pospieszyć!

  Dodatkowo chcemy wyróżnić naszych wieloletnich klientów, dlatego w ramach oferty finałowej, skierowanej do użytkowników naszej sieci od co najmniej 15 lat, przygotowaliśmy 485 oryginalnych piłek Adidasa będących piłkami turniejowym. Je można zgarnąć za 500 Serc.

  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...