piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Świętuj Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca z VeloBankiem

  Zobacz również

  Przełom wiosny i lata to beztroski czas świętowania rodzinnego ciepła. Swoje dni w kalendarzu mają mamy, dzieci i ojcowie, co stwarza okazje do obdarowania ich upominkami. Już dziś wybierz jaki prezent kupisz z pomocą funkcjonalnych kanałów zdalnych VeloBanku. Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej albo aplikacji mobilnej i łatwo kupić jeden z voucherów od popularnych dostawców. Wyjątkowy Prezent, a może Empik? Z VeloBankiem cała rodzina może cieszyć się z podarunków i celebrować wspólnie ważne okazje.

  - Reklama -

  Każdy z nas pamięta, jak w dzieciństwie rysował laurkę lub recytował wiersz z okazji Dnia Matki albo na Dzień Ojca. Dziś rodzinne świętowanie choć nie musi, często wygląda inaczej. Prezenty z wygody kupujemy online i coraz chętniej wybieramy vouchery, które pozwalają obdarowanemu zdecydować, co konkretnie chce otrzymać. W VeloBanku w kilka kliknięć można sprawić przyjemność kupując właśnie taki prezent dla rodziców lub swojej pociechy.

  Z VeloBankiem cała rodzina może liczyć na radosne świętowanie zbliżających się okazji. W bankowości internetowej lub nowoczesnej aplikacji mobilnej łatwo kupimy jedną z wielu dostępnych kart podarunkowych. W ofercie, którą wciąż aktualizujemy, znajduje się bogaty wybór upominków, które na pewno przypadną do gustu mamie, tacie czy dziecku. Wygodę, szybkość oraz bezpieczeństwo cyfrowych zakupów zapewnia Świat Bardziej Velo. Rodzinna oferta dla bankujących z głową, którzy cenią swój czas, dostępna jest w kanałach zdalnych przez całą dobę i niezależnie, gdzie w danym momencie się znajdujemy. Wystarczy dostęp do internetu i prezenty dla całej rodziny są w zasięgu ręki – podkreśla Adam Frankowski, Dyrektor Zarządzający Obszarem Produktów Bankowych w VeloBanku.

  Obchodzony 26 maja Dzień Matki to doskonała okazja, by podarować mamom odrobinę luksusu. Mogą pomóc w tym np. karty podarunkowe Rituals, które łatwo można będzie zamienić na wymarzone kosmetyki w wyjątkowym opakowaniu. Voucher od Wyjątkowy Prezent pozwoli sprawić mamie jedną z licznych, relaksujących niespodzianek, jak wieczór w kinie, wizyta w SPA lub pyszna kolacja. Prezent w postaci karty Empik może natomiast przenieść nasze mamy w świat najciekawszych książek, filmów i doskonałej muzyki.

  VeloBank zaprasza też do świętowania już 1 czerwca Dnia Dziecka. Najmłodsi mogą z pewnością ucieszyć się z karty podarunkowej Xbox Live Gold, Nintendo Switch Online, Xbox Game Pass, czy Minecraft Minecoins Pack. Dzięki nim miłośnicy cyfrowych rozgrywek łatwo zdobędą dodatkowe moce i pokonają wirtualnych przeciwników.

  Kalendarz rodzinnych celebracji zamyka Dzień Ojca, przypadający na 23 dzień czerwca. Często zapracowani i pochłonięci domowymi naprawami ojcowie nie mają kiedy zadbać o chwilę odpoczynku oraz odrobinę rozrywki. Tu również z pomocą przychodzi VeloBank, który proponuje dla nich karty podarunkowe Spotify Premium zapewniające dostęp do muzyki we wszystkich gatunkach i na różnych urządzeniach. Użytecznym prezentem może być też voucher Allegro, który tata zamieni na potrzebny mu w danym momencie gadżet.

  ŹródłoVeloBank
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...