niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Startuje szybka płatność za CANAL+ online dzięki usłudze Zapłać z T-Mobile

  Zobacz również

  Dostęp do najlepszych seriali, hitów filmowych i sportu na żywo jest teraz jeszcze łatwiejszy, gdyż klienci abonamentowi T-Mobile mogą już szybko i bezpiecznie płacić za korzystanie z serwisu CANAL+ online, wybierając opcję „Zapłać z T-Mobile”. Dzięki tej możliwości opłata za usługę zostanie dopisana do faktury za telefon komórkowy, a rozliczyć ją można jednym kliknięciem. Miłośnicy mocnych, serialowych wrażeń, ale również dużej dawki humoru z pewnością znajdą coś dla siebie w serwisie streamingowym CANAL+ online.

  - Reklama -

  Czekają tam na nich nowości, w tym „Sortownia” czy „Emigracja XD”, kultowe już produkcje takie jak „Belfer” i trylogia „Kruk”, a do tego między innymi „The Office PL”, „Klangor” czy „Minuta Ciszy”.

  Serwis CANAL+ online to nie tylko tysiące godzin seriali i filmów na życzenie, ale też informacje, programy dla dzieci i największe sportowe emocje na żywo – widzowie mogą oglądać mecze PKO BP Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, NBA, a także sukcesy Igi Świątek w cyklu turniejów WTA Tour. Dostęp do tych wszystkich wydarzeń jest teraz jeszcze prostszy dla klientów abonamentowych T-Mobile. Wystarczy wejść na stronę www.canalplus.com i wybrać interesującą ofertę, a przy finalizacji zamówienia wskazać opcję „Zapłać z T-Mobile”.

  „Zapłać z T-Mobile” jednym kliknięciem

  Dlaczego warto korzystać z tej opcji? Bo jest nie tylko szybka, ale też bezpieczna. Ta forma płatności wykorzystuje jedynie numer telefonu, nie trzeba więc udostępniać danych wrażliwych, takich jak karta płatnicza, ani instalować dodatkowych aplikacji. Transakcja jest autoryzowana specjalnym kodem PIN, który klient otrzymuje na wskazany numer telefonu. Dzięki odroczonej płatności od razu możemy korzystać z usługi, a kwota doliczana jest do kolejnego okresu rozliczeniowego za abonament komórkowy.

  Poza serwisem CANAL+ online, klienci T-Mobile mogą korzystać z tego rozwiązania również m.in. przy zakupie ebooków, muzyki, czasopism i magazynów, a także ebiletów.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...